Rynek

Lenovo bezpłatnie przedłuża gwarancję na wszystkie urządzenia

Firma Lenovo postanowiła bezpłatnie przedłużyć opiekę gwarancyjną produktów, których normatywny okres gwarancyjny dobiega końca w okresie od 15 marca do 30 kwietnia 2020 roku. Przedłużony okres gwarancji potrwa do 31 maja br.

Lenovo bezpłatnie przedłuża gwarancję na wszystkie urządzenia

Akcja obejmuje smartfony i komputery osobiste Lenovo oraz Motorola a także tablety, urządzenia typu smart home, augmented/virtual realit czy też monitory i akcesoria, które objęte są gwarancją kończącą się między 15 marca a 30 kwietnia 2020 roku. Według przedstawicieli chińskiego producenta przedłużenie opieki gwarancyjnej wynika m.in. z poczucia odpowiedzialności za klientów w trudnych czasach. Działanie to ma również pomóc w zwiększaniu dostępu do technologii.

Aby skorzystać z darmowego przedłużenia gwarancji (dla gwarancji jeszcze trwających) wystarczy zalogować się na support.lenovo.com, wybrać zakładkę „skontaktuj się z nami” znajdującą się na dole strony, wybrać odpowiedni model sprzętu i zadzwonić pod numer, który wyświetli się tylko i wyłącznie po wprowadzeniu numeru seryjnego. W wypadku gdy numer telefonu jednak się nie pojawi (dla gwarancji zakończonych po 15 marca) należy zgłosić zapytanie przez formularz kontaktowy na stronie.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *