Rynek

Lenovo bezpłatnie przedłuża gwarancję na wszystkie urządzenia

Firma Lenovo postanowiła bezpłatnie przedłużyć opiekę gwarancyjną produktów, których normatywny okres gwarancyjny dobiega końca w okresie od 15 marca do 30 kwietnia 2020 roku. Przedłużony okres gwarancji potrwa do 31 maja br.

Lenovo bezpłatnie przedłuża gwarancję na wszystkie urządzenia

Akcja obejmuje smartfony i komputery osobiste Lenovo oraz Motorola a także tablety, urządzenia typu smart home, augmented/virtual realit czy też monitory i akcesoria, które objęte są gwarancją kończącą się między 15 marca a 30 kwietnia 2020 roku. Według przedstawicieli chińskiego producenta przedłużenie opieki gwarancyjnej wynika m.in. z poczucia odpowiedzialności za klientów w trudnych czasach. Działanie to ma również pomóc w zwiększaniu dostępu do technologii.

Aby skorzystać z darmowego przedłużenia gwarancji (dla gwarancji jeszcze trwających) wystarczy zalogować się na support.lenovo.com, wybrać zakładkę „skontaktuj się z nami” znajdującą się na dole strony, wybrać odpowiedni model sprzętu i zadzwonić pod numer, który wyświetli się tylko i wyłącznie po wprowadzeniu numeru seryjnego. W wypadku gdy numer telefonu jednak się nie pojawi (dla gwarancji zakończonych po 15 marca) należy zgłosić zapytanie przez formularz kontaktowy na stronie.

Tagi

Komentarze

Dodaj także na LinkedIn feed

Powered by WP LinkPress