RynekPolecane tematy

Liczne premiery Huawei na CeBIT 2015

Poza ogłoszeniem współpracy z SAP w zakresie rozwoju rozwiązań Industry 4.0 i Internet of Things, Huawei pokazał kilka nowych rozwiązań zarówno dla operatorów jak i klientów z innych sektorów, w tym eLTE, LTE-M, system pamięci masowych OceanStor 9000 i rozwiązania nowej generacji klasy Anti-DDoS.

Liczne premiery Huawei na CeBIT 2015

Huawei pracuje nad dedykowanym dla Internetu rzeczy systemem łączności LTE-M (LTE-Machine).

Stacje bazowe mają mieć zasięg od 100 metrów do 1 kilometra, ale mają mieć także możliwość podłączania nawet do 10 tys. urządzeń. Jednocześnie firma rozwija także technologie 5G, które mają pozwalać na podłączenie nawet 1000 razy więcej urządzeń niż rozwiązania dla sieci 4G oraz oferować do 50 razy mniejsze opóźnienia i do 66 razy większą szybkość transmisji danych.

Nowy system pamięci masowych Huawei  OceanStor 9000

Według zapowiedzi Huawei, ma być to najszybsze rozwiązanie tego typu, dedykowane w szczególności sektorowi mediów. OceanStor 9000 ma ułatwiać tworzenie platform na potrzeby produkcji programów telewizyjnych w rozdzielczości 4K wymagających znacznie wydajniejszych rozwiązań. Wg przedstawicieli Huawei, to dziś najważniejsze wyzwanie stojące przed stacjami TV.

Huawei prezentuje eLTE Broadband Trunking Solutions

Jest to system reagowania kryzysowego oparty na transmisji za pośrednictwem sieci eLTE. Podczas jego prezentacji na targach CeBIT firma pokazywała m.in. terminale eLTE. Za ich pośrednictwem można m.in. przesyłać transmisje wideo z miejsca wypadku lub katastrofy na inny terminal lub na ekrany w centrum kryzysowym.

Przeczytaj również
Huawei Cloud ze specjalnym voucherem dla klientów w Polsce

Huawei w ciągu ostatnich 10 lat wydała na prace badawczo-rozwojowe aż 31 mld USD, a tylko w ostatnim roku było to 6,5 mld USD. Wśród nowości są właśnie, takie produkty jak eLTE, agile WAN, OceanStor 9000 i Anti-DDoS Solutions.

Nowej generacji rozwiązania klasy Anti-DDoS

Rozwiązanie AntiDDoS Series wykorzystuje technologię Big Data do budowy modeli ruchu w sieciach w ponad 60 wymiarach, które mają zabezpieczać przed atakami tego typu bez wpływu na działanie sieci firmowej. Ofertę usług Anti-DDoS firma rozwija z partnerami, w Europie jest to m.in. Black Lotus.

Agile Stadium Solution na stadionie Vfl Wolfsburg

Huawei dostarczy kompleksowe rozwiązania WiFi – Agile Stadium Solution – na potrzeby modernizacji i rozbudowy sieci bezprzewodowej na stadionie Wolfsburg Volkswagen Arena.

Jak mówią przedstawiciele Huawei, firma w ciągu ostatnich 10 lat wydała na prace badawczo-rozwojowe aż 31 mld USD, a tylko w ostatnim roku było to 6,5 mld USD. Wśród nowości są właśnie, takie produkty jak eLTE, agile WAN, OceanStor 9000 i Anti-DDoS Solutions.

 

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *