Informacje prasoweBranża ITRynek

Lider fińskiego rynku budownictwa kolejowego wdroży nowy system ERP

Należąca do państwowej spółki VR Group fińska firma VR Track Oy będzie wykorzystywać najnowszą wersję oprogramowania IFS Applications. System ma pomóc w optymalizacji procesów serwisowych i remontowych, a także usprawnić raportowanie oraz współpracę z podwykonawcami.

Lider fińskiego rynku budownictwa kolejowego wdroży nowy system ERP

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że fińska firma świadcząca usługi w branży budownictwa kolejowego VR Track Oy, należąca do państwowej spółki VR Group, wybrała system IFS Applications™ 9 do wsparcia zarządzania prowadzonymi przez nią procesami serwisowymi i remontowymi. Umowa obejmuje licencje i usługi o wartości bliskiej 1 miliona euro.

VR Track jest największą fińską firmą konstrukcyjną działającą w sektorze kolejowym i jedną z największych lokalnych firm inżynieryjnych i konstrukcyjnych świadczących usługi z zakresu infrastruktury. Firma działa nie tylko w Finlandii, ale również na rynku szwedzkim.

Firma VR Track potrzebowała zaawansowanego rozwiązania, które usprawniałoby działania jej pracowników serwisowych terenie, poprawiło jakość obsługi klienta i umożliwiło szybkie raportowanie zespołowi ds. zarządzania. Po wnikliwej analizie firma VR Track wybrała system IFS Applications 9.

Rozwiązanie firmy IFS zapewnia funkcjonalność w zakresie usług serwisowych w terenie i zarządzania remontami, podwykonawstwa B2B, a także wszechstronne opcje raportowania z użyciem IFS Lobby — w pełni konfigurowalnego i opartego na rolach pulpitu zarządczego, który jest elementem systemu IFS Applications 9.

„Oferujemy szeroką gamę usług inżynieryjnych, budowlanych i remontowych” — powiedziała Katja Pekkanen, wiceprezes ds. remontów w firmie VR Track. „Potrzebowaliśmy zaawansowanego rozwiązania biznesowego, które pomogłoby nam usprawnić kluczowe dla naszej działalności procesy serwisowe i remontowe, a przy tym mogłoby zostać wdrożone w sposób elastyczny. Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications pomoże nam osiągnąć nowy poziom wydajności procesów, dzięki czemu będziemy ciągle zapewniać najwyższą jakość obsługi klienta”.

Tapani Pohjonen, dyrektor zarządzający w IFS Finland dodał: „Z dumą informujemy, że zdobyliśmy tak ważnego i strategicznego klienta. VR Track to bardzo szanowana firma, która świadczy kluczowe usługi dla miejscowej infrastruktury. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w najbardziej wymagających branżach na świecie, umożliwiając zarządzanie pełnym cyklem życia usług serwisowych i remontów. Dlatego też jestem przekonany, że nasze rozwiązania pomogą firmie VR Track usprawnić jej działalność serwisową i remontową”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *