Zmiany kadrowe

Łukasz Wacławiak szefem sprzedaży pośredniej w Sharp Polska

Będzie odpowiedzialny za współpracę z siecią Autoryzowanych Dealerów MFPoraz partnerami biznesowymi. Powołanie Łukasza Wacławiaka na stanowisko szefa kanału partnerskiego wiąże się z wdrożeniem nowej strategii.

Łukasz Wacławiak szefem sprzedaży pośredniej w Sharp Polska

Zgodnie z założeniami Sharp będzie się koncentrować na dostarczaniu klientom kompleksowych rozwiązań, obejmujących m.in. urządzenia drukujące, profesjonalne monitory oprogramowanie, serwis oraz inne usługi jak np. systemy rezerwacji sal.

Kluczową rolę w realizacji strategii firmy mają odegrać jej partnerzy oraz poszerzenie oferowanych przez nich usług. Poza urządzeniami drukującymi więcej instalacji ma pochodzić z wdrażania optymalizacji procesów biznesowych, ponieważ wielu klientów jest zainteresowanych samymi usługami, a nie sprzętem.

Zależy mi, aby nasza sieć partnerska skuteczniej docierała do klientów korzystając z naszej wspólnej wiedzy i doświadczenia co przyniesie korzyści dla każdej ze stron. Będę dążył do tego by partnerzy widzieli z naszej strony pełne zaangażowanie i pomoc w prowadzeniu sprzedaży” – mówi Łukasz Wacławiak, Channel Sales Manager, Sharp Electronics CEE.

Łukasz Wacławiak posiada 18 lat doświadczenia w branży IT. Wcześniej pracowałm.in. w Ricoh, gdzie przez ostatnie 3 lata zarządzał siecią partnerską oraz ABC Data.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.