Strefa IFSWdrożeniaBiznesRynek

Malezyjski dostawca usług dla sektora ropy i gazy wykorzysta rozwiązania IFS

Wdrożenie oprogramowania IFS Applications pomoże w zwiększeniu efektywności operacyjnej malezyjskiej firmy Leopard. Wyspecjalizowana w usługach związanych m.in. instalacjami morskimi i lądowymi w sektorze ropy i gazu spółka planuje też wykorzystać system ERP do usprawnienia obszaru zarządzania projektami.

Malezyjski dostawca usług dla sektora ropy i gazy wykorzysta rozwiązania IFS

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Leopad zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications™ 9 w celu skonsolidowania prowadzonej działalności i zwiększania wydajności operacyjnej.

Grupa Leopad, której siedziba mieści się w Malezji, oferuje szereg usług w zakresie konserwacji antykorozyjnej oraz specjalistycznych usług związanych z instalacjami morskimi i lądowymi w sektorze ropy i gazu. Firma zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications w celu skonsolidowania działań i usprawnienia procesów zarządzania projektami i zasobami. Zakupione przez grupę Leopad rozwiązanie firmy IFS obejmuje funkcje zarządzania projektami, zarządzania finansami, planowania zasobów, zarządzania podwykonawcami, a także zarządzania zasobami i zaopatrzeniem. Jego wdrożeniem zajmie się partner IFS — firma MEASA Consulting PVT LTD.

„Wybraliśmy system IFS Applications ze względu na jego łatwość obsługi i unikalne możliwości zarządzania projektami uwzględniające specyfikę naszej branży. Biorąc pod uwagę sukcesy firmy IFS w dostarczaniu rozwiązań dla sektora ropy i gazu, cieszy nas perspektywa tej współpracy w celu dalszego zwiększania wydajności operacyjnej i zapewnienia dalszej pomyślnej działalności grupy Leopad” — stwierdził D.K. Guru, prezes grupy Leopad.

Sridharan Arumugan, wiceprezes IFS dla obszaru Azji Południowo-Wschodniej, dodał: „Z przyjemnością informujemy o zawarciu ważnego kontraktu, co stanowi kolejny nasz sukces na rynku ropy i gazu w Malezji. Liczymy na długą i pomyślną współpracę, dzięki której to innowacyjne przedsiębiorstwo umocni swoją pozycję na rynku, wykorzystując nasze nowoczesne i elastyczne rozwiązanie ERP dla firm o profilu projektowym”.

Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla sektora ropy i gazu znajduje się tutaj: www.ifs.com/corp/industries/oilfield-service-software/.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *