Zmiany kadrowe

Marcin Kędzierski odpowiedzialny za budowę kanału Integratorów IT w firmie Sharp

Z początkiem stycznia 2019 roku objął stanowisko System Integrators & Business Manager w polskim oddziale firmy Sharp. Rozwój sieci partnerów jest elementem nowej strategii rynkowej firmy Sharp.

Marcin Kędzierski odpowiedzialny za budowę kanału Integratorów IT w firmie Sharp

Z oficjalnych informacji wynika, że rozwój kanałów sprzedaży pośredniej jest jednym z ważniejszych elementów nowej strategii rynkowej firmy Sharp. Plany zakładają m.in. wzmocnienie sieci partnerów handlowych i dystrybutorów, a także rozszerzenie zakresu współpracy z integratorami rozwiązań IT. “Cieszę się, że od nowego roku mogę dołączyć do zespołu Sharp. Mój dział będzie odpowiedzialny za współpracę z Integratorami IT na terenie Polski oraz projektowanie i dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów” – zapewnia Marcin Kędzierski, System Integrators & Business Manager w firmie Sharp CEE. “Marcin odpowiadał dotychczas za wsparcie działów sprzedaży w zakresie systemów dokumentowych oraz realizacji projektów z zakresu rozwiązań visual solution. Cieszymy się, że teraz zdecydował się dołączyć do naszego zespołu, ponieważ posiada dużą wiedzę techniczną oraz, co rzadziej spotykane, umiejętność przełożenia tej wiedzy na poziom handlowy” – dodaje Rafał Szarzyński, Country Sales & Marketing Manager w Sharp Electronics CEE.

Marcin Kędzierski do niedawna związany był z firmą Ricoh Polska. W latach 2013 – 2018 zajmował się m.in. wsparciem klientów końcowych oraz partnerów, a także koordynowaniem i realizacją projektów. Wcześniej pracował w firmie TA-Poland, a w latach 2007-2011 był inżynierem systemowym i konsultantem w Ricoh Polska. Marcin Kędzierski jest absolwentem studiów inżynierskich i magisterskich na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej ze specjalizacją Telekomunikacja w Transporcie.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *