Zmiany kadrowe

Marek Głazowski nowym szefem IFS w Polsce i regionie

Kieruje działalnością firmy IFS w Polsce oraz regionie Europy Wschodniej. Stanowisko country managera IFS na Polskę i kraje Europy Wschodniej objął z początkiem listopada.

Marek Głazowski nowym szefem IFS w Polsce i regionie

W nowej roli Marek Głazowski odpowiada za działalność IFS w jednym z sześciu kluczowych regionów. Jego zadaniem będzie realizacja strategii ukierunkowanej na wzmocnienie pozycji IFS w Polsce oraz krajach Europy Wschodniej. Obecna strategia IFS zakłada m.in. umacnianie pozycji na rynku rozwiązań kompleksowo wspierających procesy serwisowe i systemów wspierających zarządzanie. IFS w coraz większym stopniu stawia przy tym na sprzedaż rozwiązań dostępnych w modelu chmury obliczeniowej.

“IFS skutecznie konkuruje na polskim rynku z innymi czołowymi dostawcami oprogramowania dla przedsiębiorstw. Osobiście doświadczałem tego już wcześniej, konkurując z IFS. Klienci doceniają nie tylko zaawansowaną funkcjonalność i elastyczność rozwiązań IFS, ale również elastyczne opcje wdrażania – od modelu on-premise po pełną obsługę na nowoczesnej, zintegrowanej platformie chmurowej. Bardzo się cieszę, że będę mógł wykorzystać swoje doświadczenie zawodowe, współpracując z zespołem IFS i oferując kolejnym przedsiębiorstwom i organizacjom innowacyjne rozwiązania zwiększające ich konkurencyjność i efektywność prowadzenia działalności” – mówi Marek Głazowski.

Przedstawiciele kierownictwa IFS w regionie podkreślają natomiast, że polski rynek, podobnie jak rynki Europy Wschodniej odgrywają istotną rolę w realizacji długofalowych planów rozwoju działalności. “Polska jest ważnym rynkiem dla IFS. Nasze rozwiązania dla biznesu są tu dobrze znane i wysoko oceniane przez przedsiębiorstwa z różnych gałęzi gospodarki, w tym produkcji przemysłowej oraz sektora energetyki i użyteczności publicznej” – podkreśla Marcus Pannier, dyrektor zarządzający IFS na region DACH i Europy Wschodniej.

Marek Głazowski jest związany z branżą IT od ponad 25 lat. Specjalizuje się m.in. w zarządzaniu złożonymi projektami wdrożeniowymi w obszarze rozwiązań wspierających zarządzanie, a także inicjatywami z zakresu cyfrowej transformacji biznesu.

Przez ostatnie dwa lata Marek Głazowski pełnił funkcję dyrektora sprzedaży i członka rady nadzorczej w firmie KBJ. Wcześniej, przez ponad 15 lat pracował w SAP Polska. Odpowiadał m.in. za sprzedaż, w tym do sektora przemysłowego i publicznego. Nadzorował również realizację najbardziej złożonych i najważniejszych projektów SAP w Polsce. W latach 2015 – 2018 pełnił funkcję dyrektora ds. kluczowych klientów i działalności operacyjnej w SAP Polska. Wcześniej, przez 6 lat, Marek Głazowski związany był z firmą 2SI.

Marek Głazowski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ukończył także studia MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, a także studia Executive MBA na Uniwersytecie Sztokholmskim.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *