Zmiany kadrowe

Marek Szmigiel nowym prezesem RevDeBug

Dotychczasowy CEO i współzałożyciel RevDeBug Tomasz Kruszewski został członkiem rady nadzorczej w roli Executive Chairman i będzie czuwał nad rozwojem spółki. Wspomniane zmiany mają przyspieszyć zdobywanie nowych klientów i wejście na rynek USA, wskazują przedstawiciele startupu. Przypomnijmy, że właśnie w Stanach Zjednoczonych firma opatentowała rozwiązanie skracające o połowę czas potrzebny na usunięcie awarii w oprogramowaniu.

Marek Szmigiel nowym prezesem RevDeBug

Marek Szmigiel związany jest z sektorem nowoczesnych technologii oraz telekomunikacji od kilkunastu lat. Pełnił kluczowe role nakierowane na rozwój biznesu, budowanie i realizację strategii sprzedaży oraz komercjalizacji. Jako dyrektor sprzedaży w firmie Vector Solutions, integratorze rozwiązań informatycznych dla telekomunikacji i mediów, odpowiadał za całość komercyjnych działań spółki, w tym otwieranie nowych rynków i reorganizację sprzedaży. Ponadto, pełnił obowiązki Head of Sales, a następnie pracował na stanowisku dyrektora sprzedaży krajowej w GTS Poland (obecnie T- Mobile), gdzie zarządzał większością aktywności rynkowych operatora, a przede wszystkim odpowiadał za sprzedaż bezpośrednią i pośrednią zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych skierowanych do dużych i średnich przedsiębiorstw.

Jest absolwent studiów Executive MBA na Uniwersytecie Leona Koźmińskiego w Warszawie, studiów prawniczych na Uniwersytecie Śląskim oraz studiów doktoranckich z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Dodatkowo, nowym wiceprezesem zarządu startupu został Łukasz Kędziora, który wcześniej pracował m.in. w banku BGŻ i grupie kapitałowej ATS S.A. W RevDeBug przejmuje obowiązki dyrektora ds. finansowych oraz dyrektora do spraw organizacyjnych. Z kolei dyrektorem ds. sprzedaży (Head of Sales) został Călin Mureşan, który wcześniej w Netguru rozwijał dział sprzedaży

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *