Zmiany kadrowe

Marta Osiak obejmuje stanowisko prezesa zarządu EIP Dynamics

EIP Dynamics Sp. z o.o. to działający już w ponad 30 krajach na świecie dostawca systemów ERP – Microsoft Dynamics 365 Business Central. Od kwietnia 2022 roku stanowisko prezesa spółki objęła Marta Osiak. Na tym stanowisku będzie kontynuowała rozwój EIP Dynamics w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Marta Osiak obejmuje stanowisko prezesa zarządu EIP Dynamics

Marta Osiak posiada ponad 15 lat doświadczenia zawodowego. W tym okresie pełniła funkcje kierownicze, od Project Managera do dyrektora działu. Przez ostatnich 7 lat rozwijała biznes rozwiązań ERP w EIP S.A. W tym czasie jej dział urósł z 7 do blisko 100 osób, a portfolio klientów z 2 do prawie 100, działających nie tylko w Polsce, ale na wszystkich rynkach Europy oraz w USA i Kanadzie.

Pod kierownictwem Marty Osiak dział ERP w EIP sukcesywnie rozwijał kompetencje. Zaowocowało to szybszym jego rozwojem oraz nowymi usługami dla klientów. Dziś – jako niezależna spółka Grupy EIP z Martą Osiak na czele – EIP Dynamics Sp. z o.o. realizuje strategię partnera Microsoft w zakresie wdrożeń i rozwoju Dynamics 365 Business Central.

EIP Dynamics stał się zaufanym partnerem w skutecznej transformacji cyfrowej” – komentuje Marta Osiak. „Moim celem jest uzyskanie statusu europejskiego partnera Microsoft w zakresie wdrożeń Dynamics 365 Business Central i rozwiązań towarzyszących. Chcę także dalej rozbudowywać zespół EIP Dynamics, wzmacniać markę nowej spółki Grupy EIP, także jako dobrego i stabilnego pracodawcy” – dodaje.

Jest mi niezmiernie miło, że Marta Osiak zdecydowała się na przyjęcie mojej propozycji. Będzie odpowiadała za realizację strategii konsolidacji i rozwoju na rynku polskim i zagranicznym w zakresie wdrożeń rozwiązań Microsoft Dynamics 365 Business Central” – mówi Paweł Prasuła, założyciel Grupy EIP.

Przypomnijmy, że w ostatnich dwóch latach EIP przejęło dwie spółki działające na rynku wdrożeń rozwiązań Microsoft Dynamics, które obecnie wzmocniły pozycję EIP Dynamics. „Marta, przez ostatnie lata, determinacją pokazała, że wszystko jest możliwe. Cenię ją za wiele zalet, takich jak organizacja pracy, skuteczność biznesowa i konsekwencja w dążeniu do celu” – podsumowuje.

EIP Dynamics specjalizuje się we wdrożeniach, projektach integracyjnych oraz tworzeniu rozwiązań branżowych opartych o technologię Microsoft Dynamics. Współpracuje z firmami na terenie Europy Zachodniej oraz na rynku brytyjskim. Posiada również doświadczenie w realizacji projektów z klientami z USA i Kanady. Jest dystrybutorem polskiej lokalizacji NAV.PL oraz sponsorem dwóch dużych konferencji produktu Dynamics.

Grupa EIP to podmioty, które wyróżniają się na rynku jakością, profesjonalizmem i kompleksowością usług. Grupa łączy spółki zajmujące się wdrażaniem rozwiązań IT, dostawą sprzętu IT, oprogramowania ERP/CRM/E-commerce, usługami Data Center oraz chmurowymi, zarządzaniem i projektowaniem sieci LAN/WAN/SD-WAN oraz bezpieczeństwem IT. Połączenie najnowszych kluczowych technologii światowych producentów z wieloletnim doświadczeniem na rynku tworzy skutecznego polskiego integratora IT.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *