Zmiany kadrowe

Michał Borowiecki za Mirosława Szymczaka w Fire Eye

Został on nowym dyrektorem odpowiadającym w firmie FireEye za kanał partnerski w Europie Środkowo-Wschodniej. Zastąpił on na tym stanowisku Mirosława Szymczaka, który został STU Sales Managerem w polskim oddziale Microsoft.

Michał Borowiecki za Mirosława Szymczaka w Fire Eye

Głównym zadaniem Michała Bobrowieckiego będzie rozbudowa kanału partnerskiego i praca nad pozyskaniem nowych resellerów o odpowiednich kwalifikacjach. „Od wejścia na polski rynek w lutym 2013 r. FireEye pozyskało już wielu resellerów i partnerów. Kluczowym dla nas dziś wyzwaniem jest współpraca z wybranymi firmami sektora bezpieczeństwa IT i wspólne budowanie kompetencji w tym obszarze” – powiedział Michał Borowiecki, dyrektor regionalny ds. współpracy z partnerami w FireEye.

Michał Borowiecki posiada 20-letnie doświadczenie w branży IT. Karierę rozpoczął w 1993 r. w Sygnity, gdzie przez 16 lat pracy awansował z pozycji Account Managera na stanowisko dyrektora generalnego sektora publicznego, a później zdrowia i pełnomocnika zarządu. Z FireEye jest związany od marca br., wcześniej pełnił obowiązki Territory Managera na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *