Zmiany kadrowe

Michał Mętel szefem regionalnego centrum wdrożeniowego Amadeus Polska

Jego głównym zadaniem na stanowisku szefa, działającego w strukturach Amadeus Polska, ośrodka Warsaw Delivery Center będzie zarządzanie działalnością regionalnego centrum wdrożeniowego, a także realizacją działań mających na celu wzmocnienie pozycji firmy na rynkach Europy Centralnej, Wschodniej i Południowej.

Michał Mętel szefem regionalnego centrum wdrożeniowego Amadeus Polska

Na stanowisku szefa Warsaw Delivery Center Michał Mętel będzie zarządzał zespołem menedżerów odpowiedzialnych za wdrożenia produktów i usług firmy Amadeus. W zakresie jego obowiązków będzie również odpowiedzialność za terminy i budżet realizowanych projektów, a także ich jakość oraz zgodność z oczekiwaniami klientów. Działające w strukturach firmy Amadeus Polska, Warsaw Delivery Center jest ośrodkiem odpowiedzialnym za realizację wdrożeń rozwiązań Amadeus w firmach z branży turystycznej. Warszawskie centrum stanowi część globalnej sieci centrów informatycznych Amadeus. Z oficjalnych informacji wynika, że w zeszłym roku zespół Warsaw Delivery Center zrealizował ponad 200 projektów biznesowych, w tym 41 dla biur podróży w Polsce.

Michał Mętel jest związany z sektorem usług IT od 15 lat. Przez ostatnie 7 lat pracował w firmie Hotel Reservation Service, gdzie m.in. kierował działem rozwoju IT. Wcześniej kierował zespołem deweloperskim w E-commerce Services (Empik Group), a także, jako Unit Leader zarządzał działem deweloperskim w Roche Polska.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *