Żądanie z 3.238.132.225 nie może być obecnie obsłużone.

Jeśli jesteś właścicielem serwera i taki stan jest niepożądany:

  1. Zaloguj się do swojego panelu DirectAdmin.
  2. Wybierz domenę i przejdź do wtyczki WAF.
  3. Kliknij itwiz.pl -> Ustawienia, dla edycji polityki blokad.
  4. Kliknij itwiz.pl -> Dezaktywuj, dla całkowitego wyłączenia ochrony (nie zalecamy).

Kiedy adres IP jest zablokowany na lokalnej czarnej liście, dostęp możesz odblokować w panelu, wybierając opcję: WAF->itwiz.pl->Statystyki->Sprawdź adres IP, podając powyższe IP. Pamiętaj, że zapora WAF korzysta też z globalnych czarnych list. Jeśli adres trafi na listę globalną, zostanie z niej zdjęty po kilku dniach automatycznie. Jeśli nie chcesz czekać możesz wyłączyć sprawdzanie tych list w ustawieniach WAF -> Ustawienia -> Sprawdzanie list globalnych.

Kod diagnostyczny: Blacklisted (Blacklisted)

Rynek

Microsoft musi zmienić nazwę SkyDrive

Rebranding to wynik sporu sądowego firmy Microsoft z brytyjskim koncernem medialnym British Sky Broadcasting.

Czerwcowy wyrok sądowy jest o tyle dotkliwy dla giganta z Redmond, że w ostatnim czasie promował on własne usługi hostingu danych jako rozwiązanie pozwalające łatwo zintegrować m.in. różne odmiany środowisk linii Windows. Zmiana nazwy usługi SkyDrive wiązać będzie się m.in. z potrzebą ponownego przygotowania materiałów promocyjnych i zbudowania nowej marki. Wiadomo jednak, że koncern British Sky Broadcasting zezwolił firmie Microsoft na używanie dotychczasowej matki w okresie przejściowym. Nie ujawniono jednak jak długo może on potrwać. Nie wiadomo również kiedy Microsoft oficjalnie ogłosi nową nazwę dla usługi pozwalającej łatwo przechowywać dane w chmurze.

Podobna sytuacja miała miejsce m.in. w przypadku nowego interfejsu Windows 8. W zeszłym roku Microsoft musiał zaprzestać wykorzystywania nazwy “Metro” wobec przegranego procesu o naruszenie znaku towarowego z niemieckim koncernem Metro AG. Wraz z upływem czasu wcześniejszą nazwę zastąpiła marka “Modern”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *