Zmiany kadrowe

Monika Gzieło objęła funkcję Indirect Sales Directora w Ricoh Polska

W ramach swoich obowiązków jest odpowiedzialna za rozwój i współpracę z Partnerami Office Automation oraz nadzór nad kanałami ITDC, Pentax, Integratorami Audio/Video a także SI (System Integratorów).

Monika Gzieło objęła funkcję Indirect Sales Directora w Ricoh Polska

Monika Gzieło była dla nas oczywistą kandydatką na stanowisku Indirect Sales Directora. Jej doświadczenie sprawia, że bardzo dobrze rozumie rynek i zasady współpracy z partnerami Ricoh. Jestem pewien, że doskonale poradzi sobie z realizacją zadań w nowej roli” – powiedział Tomasz Nazaruk, CEO w Ricoh Polska.

Monika Gzieło ma ponad 16 letnie doświadczenie managerskie i sprzedażowe. Z Ricoh jest związana od 2009 roku. Ukończyła Akademię Leona Koźmińskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość. “Od kilku lat efektywnie zarządzam zespołem sprzedażowym zajmującym się współpracą z Partnerami Handlowymi i Serwisowymi. Przez ten czas stworzyliśmy procesy, które pozwalają nam osiągać zakładane cele i efektywnie realizować przyjętą strategię. W codziennej pracy bardzo sobie cenię zarówno rzetelność oraz profesjonalizm, jak również dane słowo” – mówi o sobie.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *