MENU

Nadchodzi największa w regionie konferencja dla programistów aplikacji mobilnych

8 stycznia 2014Architekci IT, Polecane tematy, Programiści

Warszawska konferencja Mobile Central Europe będzie okazją do poznania doświadczeń ekspertów zaangażowanych w rozwój technologii mobilnych firm takich jak: Apple, Amazon, Facebook, Google i Microsoft. Nie zabraknie też praktycznych informacji na temat najnowszych i najbardziej zaawansowanych urządzeń mobilnych.

Już w najbliższy weekend odbędzie się pierwsza edycja konferencji Mobile Central Europe. Organizowana w Warszawie impreza jest przeznaczona przede wszystkim dla deweloperów oraz pasjonatów rozwiązań mobilnych. Organizatorzy zapowiadają szereg, wysoce merytorycznych prezentacji prowadzonych przez specjalistów z całego świata. ITwiz jest patronem medialnym imprezy.

Prezentacje towarzyszące odbywającej się w najbliższą sobotę (11 stycznia) konferencji będą dotyczyć m.in. kwestii projektowania interfejsu aplikacji dla urządzeń mobilnych, interakcji z użytkownikami i innymi urządzeniami, a także funkcji specyficznych dla nowych zastosowań urządzeń mobilnych. „Uczestnicy wydarzenia będą mogli pracować z najnowszymi gadżetami, programując je i komunikując się z nimi. Wspierać nad będzie kilkudziesięciu światowej klasy specjalistów, którzy przyjadą do Warszawy, żeby podzielić się swoją wiedzą z polskimi inżynierami, programistami i entuzjastami urządzeń mobilnych w ramach warsztatów i części konferencyjnej” – mówi Jarosław Potiuk reprezentujący organizatorów konferencji Mobile Central Europe. Sobotnią konferencję poprzedzi, organizowana w piątek sesja programowania urządzeń takich jak okulary Google Glass, kontrolery Arduino Lilypad, nadajniki Estimote Beacons, roboty NAO, czy drukarki 3D. Z kolei na niedzielę zaplanowano prezentację humanoidalnych robotów NAO.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »