Biznes

Najlepsze praktyki dot. składowania danych: zapraszamy do udziału w badaniu Promocja

Artykuł sponsorowany

W jakim tempie w firmach przyrastają dane? Jakie technologie pamięci masowych są najczęściej wykorzystywane? Jakie czynniki są kluczowe przy wyborze macierzy? Co generuje wzrost zapotrzebowania na pojemności systemów storage’owch?

Najlepsze praktyki dot. składowania danych: zapraszamy do udziału w badaniu<span class=sponsorowany> Promocja</span>

Fujitsu i Infotarget zapraszają do udziału w badaniu ankietowym „Storage Trends 2015”. Na podstawie jego wyników powstanie specjalny raport omawiający rynkowe trendy oraz wyzwania z jakimi w tym strategicznym obszarze stykają się różnej wielkości przedsiębiorstwa i instytucje. Adresatami badania są profesjonaliści IT – szefowie działów informatycznych, administratorzy IT, architekci, kierownicy departamentów IT, menedżerowie odpowiedzialni za obszar składowania danych, osoby odpowiedzialne za inwestycje IT.

Raport zostanie opublikowany w kwietniu 2015r. Wszyscy uczestnicy badania będą mieli szansę wygrać atrakcyjny i wszechstronny ultrabook Fujitsu LIFEBOOK U904 z procesorem Intel Core i7 i 14-calowym ekranem o imponującej rozdzielczości 3200×1800 pikseli! Wartość rynkowa nagrody to ponad 7000 zł.

Badanie dostępne jest na stronie: http://storagetrends.badanie.net/

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *