BranżaStrefa IFSWdrożeniaRynek

Najnowszy system IFS pomoże w działalności producenta rozwiązań dla energetyki

Oprogramowanie IFS Applications będzie wykorzystywane w firmie Arabian Gulf Switchgear ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Firma ta specjalizuje się w produkcji rozdzielnic niskonapięciowych. Nowoczesny system klasy ERP zastąpi wykorzystywane wcześniej rozwiązania biznesowe. Szczególnym celem projektu jest optymalizacja zarządzania produkcją projektową i działalnością serwisową, a co za tym idzie – poprawa efektywności operacyjnej.

Najnowszy system IFS pomoże w działalności producenta rozwiązań dla energetyki

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Arabian Gulf Switchgear (AGS), czołowy producent rozdzielnic niskonapięciowych w ZEA, wybrała system IFS Applications™ 10 w celu wsparcia swojej działalności w zakresie projektowania na zamówienie.

Aby sprostać gigantycznym projektom konstrukcyjno-budowlanym w regionie Zatoki Perskiej, firma AGS szybko przeskalowała swoją działalność w zakresie produkcji i magazynowania. Wykorzystywany od 25 lat przestarzały system okazał się niewystarczający i niezbędne okazało się jedno zintegrowane rozwiązanie potrafiące zmodernizować wszystkie najważniejsze procesy biznesowe, w tym finanse, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie relacjami z klientami, projekty, produkcję, zarządzanie dokumentacją, kadry i płace.

„Zdecydowaliśmy się na system IFS Applications 10 ze względu na jego platformę technologiczną, która działa na dowolnym urządzeniu, oraz jego intuicyjny interfejs” – powiedział George Pandehis, dyrektor zarządzający AGS. „Ponadto skuteczne rozwiązanie produkcyjne IFS w połączeniu z dużymi możliwościami zarządzania serwisem pozwala nam dostosowywać się do rosnącej skali naszych operacji. Naszym celem jest rozszerzenie działalności serwisowej w celu skuteczniejszego wspierania naszych klientów. Oczekuję cyfrowego połączenia naszych aktywów za pośrednictwem rozwiązania IFS IoT Business Connector, co pozwoli na wykorzystanie powstałego strumienia danych do zautomatyzowania wszystkich działań, począwszy od ponownego zamówienia po wysłanie serwisanta. Dzięki wdrożeniu systemu firmy IFS, zwiększymy naszą wydajność operacyjną”.

Luis Ortega, dyrektor zarządzający IFS w regionie Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji Południowej, stwierdził: „System IFS Applications doskonale nadaje się do obsługi działalności produkcyjnej opartej na projektach i nie straci przy tym nic ze swej funkcjonalności w miarę rozwoju firmy AGS. Firmy produkcyjne z Bliskiego Wschodu coraz częściej spodziewają się wzrostu strumieni dochodów z tytułu usług serwisowych, a AGS może skorzystać na trendzie serwicyzacji dzięki wiodącemu rozwiązaniu IFS z zakresu zarządzania serwisem”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *