BiznesInformacje prasowe

Narzędzia Oracle EPM teraz także dla urządzeń mobilnych

Podczas odbywającej się w ubiegłym tygodniu konferencji Collaborate oficjalnie zaprezentowano nowe funkcje mobilne dostępne dla użytkowników aplikacji Oracle Enterprise Performance Management w wersji 11.1.2.3.5.

Narzędzia Oracle EPM teraz także dla urządzeń mobilnych

Według przedstawicieli firmy Oracle nowe narzędzia pozwolą na efektywne zarządzanie efektywnością przedsiębiorstwa także z poziomu urządzeń mobilnych opartych na środowisku Android, bądź systemie iOS. Pierwszą aplikacją mobilną przygotowaną specjalnie z myślą o użytkownikach mobilnych jest Oracle EPM Mobile. Dostępne bezpłatnie w serwisach Apple App Store i Google Play rozwiązanie pozwala w łatwy sposób zarządzać przepływami pracy oraz zatwierdzać dokumenty z obszaru EPM. Z oficjalnego komunikatu wynika, że Oracle EPM Mobile przyspiesza cykle zatwierdzania dokumentów, umożliwiając ich weryfikację z poziomu urządzeń mobilnych.

Równolegle Oracle udostępnił rozwiązanie pozwalające za pośrednictwem urządzeń mobilnych w łatwy sposób korzystać z najczęściej wykorzystywanych funkcjonalności oprogramowania Oracle Hyperion Planning. Wedle zapowiedzi oprogramowanie pozwala na wykonywanie typowych zadań związanych z planowaniem, budżetowaniem i prognozowaniem z poziomu urządzeń iPad i tabletów z systemem Android. Za sprawą nowej aplikacji wybrane funkcje Oracle Hyperion Planning – m.in. zatwierdzanie budżetów, przeglądanie raportów, wprowadzanie danych i uruchamianie scenariuszy planowania – są dostępne za pośrednictwem interfejsu webowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *