MENU

Narzędzia Oracle EPM teraz także dla urządzeń mobilnych

15 kwietnia 2014Biznes, PR

Podczas odbywającej się w ubiegłym tygodniu konferencji Collaborate oficjalnie zaprezentowano nowe funkcje mobilne dostępne dla użytkowników aplikacji Oracle Enterprise Performance Management w wersji 11.1.2.3.5.

collaborate

Według przedstawicieli firmy Oracle nowe narzędzia pozwolą na efektywne zarządzanie efektywnością przedsiębiorstwa także z poziomu urządzeń mobilnych opartych na środowisku Android, bądź systemie iOS. Pierwszą aplikacją mobilną przygotowaną specjalnie z myślą o użytkownikach mobilnych jest Oracle EPM Mobile. Dostępne bezpłatnie w serwisach Apple App Store i Google Play rozwiązanie pozwala w łatwy sposób zarządzać przepływami pracy oraz zatwierdzać dokumenty z obszaru EPM. Z oficjalnego komunikatu wynika, że Oracle EPM Mobile przyspiesza cykle zatwierdzania dokumentów, umożliwiając ich weryfikację z poziomu urządzeń mobilnych.

Równolegle Oracle udostępnił rozwiązanie pozwalające za pośrednictwem urządzeń mobilnych w łatwy sposób korzystać z najczęściej wykorzystywanych funkcjonalności oprogramowania Oracle Hyperion Planning. Wedle zapowiedzi oprogramowanie pozwala na wykonywanie typowych zadań związanych z planowaniem, budżetowaniem i prognozowaniem z poziomu urządzeń iPad i tabletów z systemem Android. Za sprawą nowej aplikacji wybrane funkcje Oracle Hyperion Planning – m.in. zatwierdzanie budżetów, przeglądanie raportów, wprowadzanie danych i uruchamianie scenariuszy planowania – są dostępne za pośrednictwem interfejsu webowego.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »