Rynek

NextiraOne dodaje obsługę 10 nowych technologii do usługi OneCockpit

Dotyczą one rozwiązania obszaru aplikacji, data center, collaboration oraz infrastruktury. OneCockpit został opracowany w celu zapewnienia pełnego obrazu infrastruktury w czasie rzeczywistym, a także wczesnego ostrzegania o potencjalnych problemach z jej wydajnością infrastruktury IT.

NextiraOne dodaje obsługę 10 nowych technologii do usługi OneCockpit

OneCockpit, zaprojektowany i stworzony w całości przez ekspertów NextiraOne, jest usługą monitorowania i zarządzania systemami informatycznymi, łączącą w jednym interfejsie szeroki zakres technologii. Dzięki temu umożliwia swoim użytkownikom przegląd całej infrastruktury oraz dostęp do szczegółowych informacji na temat wielu kluczowych technologii, w tym aplikacji, rozwiązań data center i collaboration. OneCockpit daje dostęp w czasie rzeczywistym do danych na temat całości infrastruktury. Pozwala to podejmować działania wyprzedzające w odniesieniu do wąskich gardeł systemu a tym samym poprawiać wydajność infrastruktury i obniżać koszty jej użytkowania.

Wersja 2 OneCockpit daje możliwość monitorowania i zarządzania dziesięcioma nowymi technologiami i aplikacjami, w tym całością systemów data center, rozwiązaniami z obszaru collaboration oraz aplikacjami. Obecna wersja OneCockpit zwiększa wsparcie rozwiązań collaboration o systemy Avaya, Cisco Business Edition 6000 (BE6K), Alcatel OTBE oraz bramki AudioCodes. Nowa wersja poszerza również zakres obsługiwanych technologii data center poprzez dodanie rozwiązań pamięci masowej NetApp, co w połączeniu z technologiami Cisco Nexus & UCS i VMware wprowadzonymi w pierwotnej wersji OneCockpit oznacza, iż usługa obejmuje obecnie wszystkie rozwiązania NextiraOne oparte na FlexPod i ExpressPod.

W zakresie technologii sieciowej, OneCockpit wspiera infrastrukturę sieci LAN/WAN oraz infrastrukturę bezprzewodową, dzięki dodanym w wersji 2 technologiom bezprzewodowym Cisco i Alcatel, w tym Cisco CBQoS i IPSLA. Tym samym gromadzi informacje dotyczące jakości działania sieci zbudowanych na bazie rozwiązań Cisco Networking, zaprojektowanych i wdrożonych przez NextiraOne. Wersja 2 OneCockpit obejmuje również dodatkowe aplikacje, w tym Microsoft Exchange, wspierając użytkowników końcowych korzystających z rozwiązań pracy grupowej.

NextiraOne zapowiada dalszy rozwój usługi OneCockpit.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *