AplikacjeRynek

Panasonic rozwinie ofertę rozwiązań komunikacyjnych i wspierających pracę zespołową

W ramach planów poszerzenia oferty produktowej firma Panasonic wprowadzi na rynek nowe rozwiązania do komunikacji i zdalnej pracy zespołowej. Planowane jest także wdrożenie modelu współpracy, w którym Panasonic Business pełnić będzie rolę pojedynczego punktu kontaktu dla klientów w zakresie rozwiązań komunikacyjnych. Nowa oferta stanowić będzie odpowiedź na nowe potrzeby przedsiębiorstw.

Panasonic rozwinie ofertę rozwiązań komunikacyjnych i wspierających pracę zespołową

Zapowiadane rozwiązania komunikacyjne mają ułatwiać m.in. efektywną współpracę oraz współdzielenie danych oraz prezentacji, w sposób dostosowany do realiów powszechnej dziś pracy zdalnej i hybrydowej, ale także – potrzeb młodszego pokolenia pracowników. “Wejście na rynek pracy przedstawicieli pokolenia Z spowodowało wzrost zapotrzebowania na intuicyjną technologię, natomiast możliwość korzystania z własnych urządzeń zwiększyła zapotrzebowanie na szybką, otwartą i bezprzewodową łączność. Obserwujemy odchodzenie od formalnych prezentacji na rzecz przestrzeni roboczych opartych w większym stopniu na współpracy. Wobec tego organizacje potrzebują szeregu zintegrowanych rozwiązań do zdalnej współpracy i prezentacji, które są od razu gotowe do użycia w dowolnym środowisku. Panasonic dostarcza właśnie takie produkty” – podkreśla Hartmut Kulessa, European Marketing Manager w firmie Panasonic Business. Nowe rozwiązania komunikacyjne firmy Panasonic mają trafić na rynek w 2021 roku i uzupełnią ofertę ekranów dotykowych i projektorów Panasonic, w tym stworzonych z myślą o nauce i współpracy monitorów wspierających technologię dotyku InGlass czy systemu wideokonferencji Panasonic HD Visual Communications.

Obecnie Panasonic oferuje m.in. rozwiązania pozwalające na uproszczenie pracy zespołowej w sposób niezależny od wykorzystywanych urządzeń końcowych. Przykładem takiego rozwiązania jest bezprzewodowy system prezentacji PressIT, który pozwala na proste współdzielenie treści w miejscu pracy przez cztery osoby jednocześnie. Plany zakładają również wzmocnienie oferty usług firmy Panasonic tak, aby pełniła ona rolę jednego zintegrowanego dostawcy oferującego pełen zakres rozwiązań technologicznych dopasowanych do wszelkich potrzeb związanych z zapewnieniem efektywnego środowiska pracy zespołowej i zdalnej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *