Zmiany kadrowe

Patryk Hiczewski nowym pracownikiem Elko Poland

Do grona pracowników Elko Poland, dystrybutora produktów i rozwiązań IT oraz elektroniki użytkowej, dołączył Patryk Hiczewski. Jako Retail Business Development Manager zajmuje się rozwojem współpracy z największymi detalistami, a także kontaktem z dostawcami. Zgodnie z planem rozwoju firmy w Polsce poszukuje też nowych dystrybutorów dla polskich klientów, poinformowali przedstawiciele dystrybutora.

Patryk Hiczewski nowym pracownikiem Elko Poland

Patryk Hiczewski z branżą elektroniczną i IT związany jest od 16 lat. Swoje doświadczenie budował w takich firmach jak AB S.A., Samsung i Xiaomi. Zarządzał zróżnicowanymi projektami sprzedażowymi m.in. na stanowiskach Sales Managera oraz Key Account Managera. Ukończył trzy kierunki studiów, w tym zarządzanie projektami na Politechnice Warszawskiej.

Elko rozwija się poprzez ciągłe zdobywanie wiedzy i działanie. Jak wskazują przedstawiciele firmy, profesjonalny zespół dba o wszystkich klientów zgodnie z podejściem #TheProfitIsInTheDetails – zwracając uwagę na szczegóły i wnosząc wartość dodaną do każdej wykonanej usługi. I tak, w ostatnim czasie do grona partnerów Elko Poland dołączył jeden ze światowych liderów w zakresie przechowywania plików Crucial by Micron.

“Trwają też zaawansowane rozmowy z sieciami handlowymi, które są liderami rynku. Równolegle pracujemy nad włączeniem do naszego portfolio globalnych marek i linii produktowych z branży IT i elektroniki użytkowej” – podsumowuje Patryk Hiczewski.

Przypomnijmy, że Elko Group jest jednym z największych dystrybutorów produktów i rozwiązań IT oraz elektroniki użytkowej w regionie. Reprezentuje 400 producentów IT oraz dostarcza szeroką gamę produktów i usług do ponad 10 000 sprzedawców detalicznych, lokalnych producentów komputerów, integratorów systemów i przedsiębiorstw z różnych sektorów w 11 krajach Europy. Elko Poland działa od 2017 roku.

Przeczytaj również
Agnieszka Nosal nową dyrektor zarządzającą Esri Polska
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *