Zmiany kadrowe

Paweł Andrzejewski szefem działu PC Systems w Tech Data

Odpowiada m.in. za współpracę z producentami komputerów osobistych, pozyskiwanie partnerów biznesowych w tym obszarze, a także zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za biznes firmy w obszarze PC. Stanowisko Business Unit Managera PC Systems objął w październiku.

Paweł Andrzejewski szefem działu PC Systems w Tech Data

Paweł Andrzejewski na stanowisku Business Unit Managera będzie odpowiadał m.in. za realizację planu zwiększenia udziału firmy Tech Data w rynku PC. “Paweł dołączył do doświadczonego i w większości sprawdzonego w realiach rynkowych Zespołu. PC Systems są bardzo dobrze zadomowione w ofercie Tech Data i od lat stanowią jeden z filarów naszego rozwoju. Z ogromną przyjemnością ponownie powitałem Pawła w zespole i jestem pewien, że Zespól PC Systems w Tech Data otrzyma teraz ogromny zastrzyk pozytywnej energii oraz zostanie zasilony wiedzą doświadczonego managera” – mówi Mariusz Ziółkowski, dyrektor generalny Tech Data w Polsce.

Paweł Andrzejewski był związany z firmą Tech Data w latach 2016 – 2018, kiedy jako Business Development Manager odpowiadał m.in. za rozwój sprzedaży produktów HP PCS. Wcześniej związany był z firmą ABC Data (obecnie ALSO), gdzie odpowiadał m.in. za produkty HP i OKI. W latach 2018 – 2020 pracował w OKI Europe Limited.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *