InfrastrukturaRynek

PGE rozstrzygnęła przetarg w ramach LTE 450 na sieci CORE i RAN

PGE Systemy, spółka z Grupy PGE, wybrała wykonawcę na realizację środowiska produkcyjnego i testowego sieci rdzeniowej CORE oraz komponentów sieci radiowej RAN w ramach budowy sieci łączności dla energetyki LTE450. W obu postępowaniach wyłoniono firmę Ericsson Sp. z o.o.

PGE rozstrzygnęła przetarg w ramach LTE 450 na sieci CORE i RAN

Oba postępowania przetargowe realizowane były w ramach Programu LTE 450. Pierwszy, ogłoszony w lutym 2022 roku dotyczył zakupu i wdrożenia dwóch odrębnych środowisk sieci rdzeniowej CORE LTE450 – produkcyjnego i testowego – umożliwiających kompleksowe świadczenie usługi transmisji danych dla urządzeń LTE. Drugi, ogłoszony w marcu, obejmował zakup i wdrożenie komponentów sieci radiowej RAN LTE450 wraz z usługą wsparcia technicznego. Zakup na oba zamówienia prowadzony był w ramach postępowania publicznego.

Jak już wspomniano, w obu postępowaniach wyłoniona została firma Ericsson Sp. z o.o., która złożyła niepodlegające odrzuceniu oferty, uzyskując najwyższą liczbę punktów na podstawie określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia kryteriów oceny ofert.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *