Zmiany kadrowe

Piotr Fąderski szefem sprzedaży Salesforce w regionie

Stanowisko regionalnego wiceprezesa ds. sprzedaży na rynek Enterprise w Polsce, Czechach, Słowacji i krajach bałtyckich w firmie Salesforce objął w lutym br. Odpowiada m.in. za rozwój sprzedaży rozwiązań Salesforce w regionie, a także zacieśnienie współpracy z największymi przedsiębiorstwami i organizacjami rządowymi.

Piotr Fąderski szefem sprzedaży Salesforce w regionie

Na nowym stanowisku Piotr Fąderski odpowiada m.in. za rozwój sprzedaży Salesforce, w szczególności w sektorze klientów korporacyjnych oraz organizacjach administracji publicznej z Polski, Czech, Słowacji oraz krajów bałtyckich. “Jestem absolutnie zachwycony, że mogę dołączyć do Salesforce, zwłaszcza w tych trudnych czasach. Covid-19 radykalnie zmienił sposób, w jaki przedsiębiorstwa korzystają z IT i dodatkowo przyspieszył transformację cyfrową. Chcemy zabrać klientów w Europie Środkowo-Wschodniej w tę podróż i pomóc im zbudować przewagę konkurencyjną” – mówi Piotr Fąderski. Zdaniem przedstawicieli firmy Salesforce rozszerzenie zespołu sprzedażowego w regionie wskazuje na silną pozycję naszego kraju oraz wzrost sprzedaży rozwiązań Salesforce w regionie, który – poza Polską – obejmuje także Czechy, Słowację oraz Litwę, Łotwę i Estonię.

Piotr Fąderski jest związany z branża IT od niemal dwóch dekad. Przez ostatnie lata związany był z firmą Citrix, gdzie od połowy 2018 roku kierował rozwojem kanału partnerskiego na rynkach rozwijających się. Wcześniej odpowiadał m.in. za rynek Europy Środkowo-Wschodniej, a także rozwój sieci partnerów w wielu krajach regionu. W latach 2008 – 2016 Piotr Fąderski pracował w firmie VMware, gdzie odpowiadał m.in. za polski rynek oraz kanał partnerski w Europie Wschodniej. Pracował także w firmach CA Technologies oraz Hewlett-Packard.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *