Zmiany kadrowe

Piotr Głaska przechodzi z Huawei do Infoblox

Po 6 latach z Huawei pożegnał się Piotr Głaska. Piotr Głaska od początku lipca odpowiada za rozwiązania Infoblox w Polsce i w Europie Wschodniej. 

Piotr Głaska przechodzi z Huawei do Infoblox

Od 2011 r. odpowiadał za rozwiązania sieciowe Huawei Enterprise i w dużym stopniu przyczynił się do ich popularyzacji wśród dużych polskich firm, takich jak Bank Zachodni WBK, Grupa PKP, czy CD Projekt RED. Wcześniej Piotr Głaska pracował m.in. w HP Polska, NextiraOne Polska (dziś Dimension Data Polska) oraz Polkomtelu.

Infoblox to amerykański producent rozwiązań bezpieczeństwa kluczowych usług sieciowych. Firma wykorzystuje przy tym kontrolę nad tymi usługami m.in. do blokowania ataków ransomware/malware. Przykładem zależności ransomware od usługi DNS był atak z wykorzystaniem oprogramowania WannaCry, który został przypadkowo przerwany właśnie poprzez zablokowanie domeny w systemie DNS.

Mamy nadzieję dostarczyć partnerom coś, co pozwoli im wyróżnić się w nieco zatłoczonym obszarze bezpieczeństwa, a jednocześnie da możliwość stworzenia sprawnego ekosystemu ochrony, dzięki integracji z rozwiązaniami takich firm jak FireEye, Qualys, Rapid7, LogRythm, CarbonBlack, czy Cisco ISE” – powiedział Piotr Głaska, który będzie m.in. odpowiedzialny za techniczne wsparcie sprzedaży w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *