Branża ITRynek

PNY Technologies nawiązuje partnerstwo z VAST Data

Współpraca ta podkreśla zaangażowanie PNY w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań mających na celu zaspokojenie zmieniających się potrzeb przedsiębiorstw, które integrują AI i HPC z ich podstawowymi procesami.

PNY Technologies nawiązuje partnerstwo z VAST Data

Jak poinformowali przedstawiciele PNY, wspomniane partnerstwo wykorzystuje możliwości platformy VAST Data, zwiększając ofertę PNY dla przedsiębiorstw dzięki wysokiej wydajności, skalowalności i efektywności kosztowej. To posunięcie wzmacnia również pozycję PNY jako ważnego gracza na rynku korporacyjnym.

“Ta współpraca doskonale wpisuje się w naszą misję dostarczania niezawodnych, wysokowydajnych ofert, które wzmacniają pozycję przedsiębiorstw w świecie skoncentrowanym na danych” – skomentował Steven Kaner, Senior Vice President of Sales and Marketing w PNY.

Kluczowe elementy tej współpracy to według specjalistów PNY:

  • Rewolucyjne rozwiązania: PNY oferuje teraz innowacyjną platformę danych VAST Data, znaną z prostoty i skalowalnej wydajności, obsługującą dane wykorzystywane w pracy z najbardziej wymagającymi superkomputerami na świecie.
  • Niespotykana skalowalność: Przełomowa w branży architektura DASE firmy VAST Data umożliwia firmom korzystanie z niemal nieograniczonej skali w miarę wzrostu ich zbiorów danych i potoków AI, umożliwiając tym samym dostosowanie się do zmieniających się wymagań dzisiejszego świata w coraz większym stopniu opartego na danych.
  • Efektywne kosztowo zarządzanie danymi: VAST Data i PNY umożliwią przedsiębiorstwom osiągnięcie znacznych oszczędności dzięki lepszej kompresji danych dzięki (VAST Similarity), wydajności infrastruktury i uproszczonemu zarządzaniu.
  • Ulepszona analiza danych: VAST DataBase ułatwia uzyskanie głębszego wglądu zarówno w ustrukturyzowane, jak i nieustrukturyzowane dane, przyspieszając podejmowanie decyzji i umożliwiając innowacje oparte na danych w różnych funkcjach biznesowych.
  • Najlepsza obsługa klienta: PNY rozszerza swoje zaangażowanie w wyjątkową obsługę klienta na rozwiązania VAST Data, zapewniając niezawodną pomoc techniczną i doradztwo.

“Wydajna, bezpieczna, odporna i skalowalna infrastruktura danych VAST została zaprojektowana od podstaw dla obliczeń AI i deep learningu. Partnerzy tacy, jak PNY odgrywają kluczową role w umożliwianiu organizacjom intensywnie korzystającym z danych ich łatwą, skalowalną i efektywną obróbkę” – podsumował Gregg Machon, Vice President, Worldwide Channels w VAST Data.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *