Rynek

Polska firma konsultingowa Thoriana poszerza grono partnerów

Na mocy zawartej umowy firma Thoriana będzie oferować m.in. rozwiązanie Daptiv PPM. Zdaniem przedstawicieli warszawskiej spółki oprogramowanie pozwala w efektywny sposób zarządzać projektami i portfelami, przy zachowaniu równowagi pomiędzy zwinnością organizacji i kontrolą zarządczą.

Polska firma konsultingowa Thoriana poszerza grono partnerów

Rozszerzenie oferty o rozwiązania Changepoint wpisuje się w strategię rozwoju firmy Thoriana. Warszawska spółka specjalizuje się bowiem m.in. w zarządzaniu programami, projektami i portfelami, a także zarządzaniem strategią i transformacją biznesową oraz wdrożeniami oprogramowania. Oferowane usługi i działania z zakresu doradztwa technologicznego wspierają m.in. maksymalizację potencjału organizacji biznesowych w czasach cyfrowej transformacji biznesu.

“Biura zarządzania projektami w Polsce stoją w tym roku w obliczu ogromnych wyzwań, z których wiele zostało zidentyfikowanych w raporcie firmy Changepoint – 2018 PMO Predictions. Aby utrzymać swoje miejsce przy stole, PMO musi ewoluować od tradycyjnych funkcji realizacji projektów do strategicznych partnerów” – mówi Jakub Lesiński, dyrektor generalny firmy Thoriana. W odpowiedzi na tego typu potrzeby konsultanci firmy Thoriana usługi prowadzą także działania wspierające efektywne wprowadzanie zmian niezbędnych wskutek rosnącej roli podejścia projektowego w biznesie. “Wiemy, na czym polega ta transformacja i posiadamy umiejętności, rozwiązania i doświadczenie, aby pomóc naszym klientom w pomyślnej ewolucji” – dodaje. Zespół Thoriana posiada doświadczenie w realizacji złożonych projektów w różnych branżach – w tym w telekomunikacji, przemyśle, energetyce oraz bankowości.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *