AplikacjeRynek

Poly i innovaphone nawiązują współpracę technologiczną

Współpraca ma być ukierunkowana na tworzenie kompletnych rozwiązań wspierających i usprawniających komunikację biznesową w sposób odpowiadający zmieniającym się potrzebom użytkowników. Co więcej, obie firmy chcą wspólnie kształtować narzędzia wykorzystywane w przyszłości w miejscach pracy.

Poly i innovaphone nawiązują współpracę technologiczną

Przedstawiciele obu firm podkreślają, że zestawy słuchawkowe, rozwiązania wideo i audio firmy Poly są w pełni kompatybilne z rozwiązaniem innovaphone myApps. Obie firmy wspólnie będą oferować także kompleksowe systemy zintegrowanej komunikacji biznesowej – łączące warstwę aplikacyjną i sprzętową.“Mamy wspólną wizję nowoczesnego, elastycznego i wszechstronnego miejsca pracy, które zwiększa wydajność na wiele sposobów. Coraz więcej firm inwestuje w rozwiązania do komunikacji w czasie rzeczywistym. Zakłócenia i rozpraszanie uwagi spowodowane hałasem w miejscu pracy mogą mieć wpływ na produktywność. innovaphone i Poly współpracują nad opracowaniem nowych rozwiązań, które wyeliminują zewnętrzne zakłócenia w komunikacji w czasie rzeczywistym, takie jak hałas, kompleksowość i odległości przestrzenne” – zapewnia Paul Dunne, EMEA Channel Director w firmie Poly.

Zapowiadane są m.in. oferowane wspólnie rozwiązania komunikacyjne dedykowane do pracy warunkach open space. “Praca w zespołach międzywydziałowych, międzyzakładowych i międzynarodowych przynosi nowe wymagania w zakresie narażenia na hałas i stres. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zawartej umowy o współpracy, która pozwoli zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe wsparcie w tworzeniu środowiska pracy, które sprzyja koncentracji i zachowaniu niskiego poziomu stresu. Dzięki szerokiej gamie wysokowydajnych rozwiązań UC, wideo i audio, Poly doskonale uzupełnia naszą platformę pracy i komunikacji myApps” – mówi Konstantin Kruse, Director International Sales w firmie innovaphone. Według niego firma Poly jest pierwszym zewnętrznym partnerem innovaphone w obszarze produktów SIP, które umożliwiają inteligentną i automatyczną redukcję hałasu. “Dzięki współpracy z wiodącym dostawcą rozwiązań Unified Communications robimy kolejny strategicznie ważny krok w kierunku otwarcia nowych rynków międzynarodowych, teraz kiedy osiągnęliśmy już bardzo dobrą pozycję w Europie, naszym głównym rynku” – dodaje Konstantin Kruse.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *