AplikacjeBranżaStrefa IFSWdrożeniaRynek

Producent elektroniki użytkowej wdroży rozwiązanie IFS w celu zwiększenia efektywności sprzedaży

Firma Rangs Industries Limited, dostawca elektroniki użytkowej w Bangladeszu będzie wykorzystywał oprogramowanie IFS Applications jako wsparcie dla najistotniejszych procesów biznesowych. Funkcjonalność systemu obejmie m.in. obszar finansów, łańcucha dostaw i sprzedaży detalicznej.

Producent elektroniki użytkowej wdroży rozwiązanie IFS w celu zwiększenia efektywności sprzedaży

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Rangs Industries Limited (RIL), wiodący dostawca elektroniki użytkowej w Bangladeszu, podpisała kontrakt na wdrożenie systemu IFS Applications 9 w celu wsparcia obsługi procesów związanych z zarządzaniem finansami, łańcuchem dostaw i działalnością detaliczną.

System IFS Applications zapewni firmie Rangs Industries Limited (RIL) narzędzia umożliwiające efektywne zarządzanie działem sprzedaży detalicznej, co stanowi kluczowy element działalności biznesowej tego konglomeratu. Rozwiązanie firmy IFS umożliwi firmie Rangs Industries Limited płynną integrację wszystkich aspektów działalności handlowej i obsługi sieci sprzedaży detalicznej firmy. W drodze przetargu firma Rangs Industries Limited podjęła decyzję o zainwestowaniu w kompletne rozwiązanie ERP firmy IFS, które pomoże zrealizować plany agresywnej ekspansji biznesowej i spełnić wymagania klientów.

„Możliwości systemu IFS Applications bardzo nam zaimponowały, podobnie jak wiele udanych wdrożeń przeprowadzonych przez firmę IFS. W połączeniu z profesjonalizmem i zaangażowaniem zespołu firmy IFS dało nam to pewność, że system IFS Applications najlepiej wspomoże nas w realizacji firmowych celów” — powiedział Rubaiyat Jamil, prezes firmy Rangs Industries Limited. „Nie możemy się doczekać szybkiego wdrożenia systemu i długoletniej, korzystnej dla obu stron współpracy z firmą IFS” — dodał Jamil.

Asanga Marasinghe, dyrektor regionalny oddziału IFS w Bangladeszu, dodała: „Bardzo się cieszymy z rozpoczęcia projektu wdrożeniowego z firmą Rangs Industries Limited. Jesteśmy przekonani, że technologia firmy IFS oraz wsparcie naszego personelu przełoży się na znaczny wzrost efektywności działań naszego klienta oraz zapewni ich większą przejrzystość i spójność. Firma IFS doskonale rozumie wyzwania biznesowe powiązane z tak wdrożeniami o tak dużej skali. Oczekujemy na tę okazję do wykazania się naszym wieloletnim doświadczeniem branżowym oraz znajomością rynku lokalnego, dzięki którym wyposażymy firmę RIL w zaawansowane i spełniające jej wszelkie oczekiwania rozwiązanie.”

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *