Strefa IFSWdrożeniaBranża ITRynek

Producent paczkomatów i pralniomatów wdrożył system IFS Applications 9

Celem wdrożenia rozwiązania IFS w firmie Aqmet było usprawnienie procesów decyzyjnych. Nowoczesne oprogramowanie klasy ERP pozwoliło na centralizację danych biznesowych i ułatwiło prowadzenie analiz niezbędnych w działalności związanej z produkcją automatów vendingowych i zautomatyzowanych urządzeń nadawczo-odbiorczych, takich jak paczkomaty. System IFS Applications w firmie Qamet wspiera zarządzanie finansami, produkcją, dystrybucją i remontami.

Producent paczkomatów i pralniomatów wdrożył system IFS Applications 9

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Aqmet, producent automatycznych urządzeń nadawczo-odbiorczych wdrożyła system IFS Applications™ 9 do obsługi kluczowych procesów, takich jak produkcja, dystrybucja, finanse i remonty. Rozwiązanie sprzedała i wdrożyła firma InfoConsulting, partner IFS i członek sieci IFS Partner Network.

Firma Aqmet specjalizuje się w produkcji szaf metalowych ze zdalnie sterowanym elektronicznym dostępem, takich jak paczkomaty, pralniomaty i urządzenia do automatycznego wydawania narzędzi. Ponadto firma produkuje m.in. formy do opakowań z tworzyw sztucznych oraz piaskarki kabinowe i myjki ciśnieniowe do czyszczenia elementów metalowych. Ofertę Aqmet uzupełniają usługi w zakresie wycinania, gięcia i spawania elementów metalowych.

Przed wdrożeniem systemu IFS Applications™ 9 w firmie Aqmet używano szeregu działających niezależnie narzędzi IT wspomagających zarządzanie, ale brak spójności danych pochodzących z wielu źródeł utrudniał podejmowanie decyzji zarządczych.

Po przeprowadzeniu analizy różnych systemów ERP dostępnych na rynku zarząd firmy Aqmet Sp. z o.o. podjął decyzję o wyborze systemu IFS Applications 9, który najlepiej spełniał wymagania dotyczące funkcjonalności i elastyczności rozwiązania. Wdrożenie przeprowadziła firma InfoConsulting, platynowy partner IFS Partner Network w Polsce.

Wdrożenie IFS Applications 9 zapewniło centralizację danych w firmie oraz umożliwiło kadrze zarządzającej dostęp do informacji w czasie rzeczywistym, ułatwiając szybkie i trafne podejmowanie decyzji biznesowych. Rozwiązanie firmy IFS wspomaga zarządzanie finansami, produkcją, dystrybucją i remontami.

„IFS Applications 9 pozwolił nam na usprawnienie zarządzania naszym przedsiębiorstwem i zwiększenie efektywności pracy. Elastyczność i skalowalność systemu ułatwi nam rozwój i umożliwi szybkie reagowanie na zmieniające się potrzeby klientów” – mówi Marcin Kurowski, dyrektor Aqmet Sp. z o.o.

„Niezwykle istotna dla sprawnego przebiegu wdrożenia systemu IFS Applications 9 była doskonała współpraca zespołu wdrożeniowego firmy Aqmet z naszymi konsultantami. Dzięki temu mogliśmy szybko reagować na pojawiające się kwestie i w terminie zrealizować wszystkie założone cele” – podkreśla Mirosław Kamiński, prezes zarządu InfoConsulting.

Marcin Taranek, prezes IFS CEE, dodaje: „Cieszymy się, że dzięki naszemu rozwiązaniu firma Aqmet usprawniła swoją działalność. Jesteśmy przekonani, że IFS Applications pomoże firmie Aqmet w dalszym rozwoju i pozwoli na wzmocnienie przewagi konkurencyjnej na rynku producentów z branży metalowej”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *