Wdrożenia

Producent włókien naturalnych i pianek z tworzyw sztucznych ujednolici środowisko operacyjne dzięki rozwiązaniu IFS

Amerykańska firma Barnhardt zdecydowała się na wdrożenie systemu IFS Applications w modelu chmury obliczeniowej. Nowe rozwiązanie zapewni obraz działań operacyjnych i udostępni jednolitą wersję informacji na potrzeby procesów zarządczych i decyzyjnych.

Barnhardt to prowadzona od czterech pokoleń rodzinna firma, której siedziba znajduje się w Charlotte (Karolina Północna). Przedsiębiorstwo dysponuje ośmioma ośrodkami produkcyjnymi w Stanach Zjednoczonych. Ponieważ bogata oferta produktów obejmuje aż dziewięć marek, przedsiębiorstwo postanowiło skonsolidować swoje środowisko informatyczne składające się z wielu odrębnych systemów, których funkcjonalność nie obejmowała do tej pory wszystkich krytycznych procesów.

W wyniku przetargu, w którym uczestniczyło kilku globalnych dostawców rozwiązań ERP, firma Barnhardt zdecydowała się na wdrożenie oprogramowania IFS Applications ze względu na kompleksowy pakiet oferowanych funkcji i stabilną architekturę udostępniania usług w chmurze opartą na platformie Microsoft Azure. Rozwiązanie IFS zapewni obsługę wszystkich elementów łańcucha wartości, począwszy od produkcji i gospodarki magazynowej, poprzez rozwój produktów i zarządzanie projektami, a skończywszy na finansach, zarządzaniu jakością i obsłudze technicznej.

„Szukaliśmy kompleksowego rozwiązania ERP, które pozwoliłoby naszym informatykom uzyskać więcej czasu na realizację inicjatyw strategicznych, a nie tylko zajmować się bieżącym utrzymaniem systemów biznesowych” — powiedział Todd Sain, dyrektor ds. informatyki w Barnhardt Manufacturing Company. „Dzięki systemowi IFS Applications będziemy w stanie przeprowadzić konsolidację kluczowych obszarów, takich jak obsługa finansów związanych z wieloma podmiotami i markami, co pozwoli nam uzyskać zupełnie nowy poziom widoczności i kontroli działania przedsiębiorstwa. Do tego system działa w bezpiecznym środowisku chmurowym całkowicie zarządzanym przez IFS”.

Cindy Jaudon, prezes IFS na region obu Ameryk, powiedziała: „Cieszymy się niezmiernie, że niemal trzy czwarte nowych klientów z Ameryki Północnej decyduje się na wdrożenie w chmurze, ponieważ stanowi to potwierdzenie jakości naszej oferty usług zarządzanych. Firma Barnhardt, podobnie jak inne rozwijające się przedsiębiorstwa produkcyjne, będzie mogła osiągnąć wiele korzyści dzięki zaawansowanym funkcjom systemu IFS Applications zaprojektowanym z myślą o obsłudze wielu ośrodków i wielu jednostek organizacyjnych, a jednocześnie zapewniających elastyczność, jeśli chodzi o wybór architektury i metody wdrożenia. Mamy nadzieję, że nasza współpraca z firmą Barnhardt będzie długa i owocna dla obu stron”.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *