Zmiany kadrowe

Przemysław Głębocki dyrektorem Centrum Kompetencyjnego DB Schenker Logistics w North&East

Do niedawna Przemysław Głębocki był dyrektorem informatyki i rozwoju systemów biznesowych w DB Schenker Logistics w Polsce.

Przemysław Głębocki dyrektorem Centrum Kompetencyjnego DB Schenker Logistics w North&East

Przemysław Głębocki w trakcie kariery zawodowej jest związany z branżą logistyczną. Zaczynał jako szef informatyki w firmie Spedpol. Od początku funkcjonowania DB Schenker Logistics w Polsce był odpowiedzialny za informatykę i systemy biznesowe. Do jego zadań należało także zarządzanie projektami i portfelem projektów, zarządzanie jakością i doskonaleniem procesów.

Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora Centrum Kompetencyjnego (Differentiating Competence Center) w regionie North&East DB Schenker Logistics. W 14 krajach regionu ma zapewnić firmie rozwój w obszarach ważnych z punktu widzenia komunikacji z klientami, takich jak e-usługi, serwisy internetowe oraz elektroniczna wymiana danych. W zakresie jego kompetencji będzie także zarządzanie informacją, w tym systemami klasy BI (Business Intelligence) i dostarczanie narzędzi pozwalających na codzienną współpracę z klientami, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w ramach wspólnie prowadzonych projektów.

 

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *