MENU

Radomir Bordon p.o. dyrektora generalnego Dell EMC w Polsce

6 kwietnia 2017Blog redakcji

Wobec rezygnacji Adama Wojtkowskiego funkcję szefa Dell EMC w Polsce tymczasowo obejmuje Radomir Bordon, dotychczas dyrektor technicznego wsparcia sprzedaży.

Obowiązki dyrektora generalnego Dell EMC objął Radomir Bordon, który jest związany z EMC od 13 lat. Odpowiadał m.in. za działania wdrożeniowe i doradztwo technologiczne. Do niedawna sprawował funkcję dyrektora technicznego wsparcia sprzedaży w Dell EMC. W przeszłości Radomir Bordon pracował też w firmie Unisys.

Z oficjalnego komunikatu wynika, że Adam Wojtkowski postanowił odejść z Dell EMC po pięciu latach pracy na stanowisku dyrektora generalnego. Kierownictwo nad polskim oddziałem Dell EMC objął z początkiem lutego br. Przedtem, od września 2016 roku, czyli formalnego zakończenia transakcji przejęcia firmy EMC przez koncern Dell Adam Wojtkowski odpowiadał za działalność Dell EMC na rynku biznesowym. Wcześniej, przez 5 lat kierował polskim oddziałem EMC. W przeszłości Adam Wojtkowski był związany m.in. z firmami Cisco, Orange i Ericsson.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »