Zmiany kadrowe

Radomir Bordon p.o. dyrektora generalnego Dell EMC w Polsce

Wobec rezygnacji Adama Wojtkowskiego funkcję szefa Dell EMC w Polsce tymczasowo obejmuje Radomir Bordon, dotychczas dyrektor technicznego wsparcia sprzedaży.

Radomir Bordon p.o. dyrektora generalnego Dell EMC w Polsce

Obowiązki dyrektora generalnego Dell EMC objął Radomir Bordon, który jest związany z EMC od 13 lat. Odpowiadał m.in. za działania wdrożeniowe i doradztwo technologiczne. Do niedawna sprawował funkcję dyrektora technicznego wsparcia sprzedaży w Dell EMC. W przeszłości Radomir Bordon pracował też w firmie Unisys.

Z oficjalnego komunikatu wynika, że Adam Wojtkowski postanowił odejść z Dell EMC po pięciu latach pracy na stanowisku dyrektora generalnego. Kierownictwo nad polskim oddziałem Dell EMC objął z początkiem lutego br. Przedtem, od września 2016 roku, czyli formalnego zakończenia transakcji przejęcia firmy EMC przez koncern Dell Adam Wojtkowski odpowiadał za działalność Dell EMC na rynku biznesowym. Wcześniej, przez 5 lat kierował polskim oddziałem EMC. W przeszłości Adam Wojtkowski był związany m.in. z firmami Cisco, Orange i Ericsson.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.