Zmiany kadrowe

Raul Fernandez nowym prezesem i dyrektorem generalnym DXC

Zapowiada realizację strategii, która ukierunkuje DXC na długoterminowe wzrosty. Planuje przy tym wykorzystać własne obserwacje i doświadczenia z dotychczasowej pracy w zarządzie firmy.

Raul Fernandez nowym prezesem i dyrektorem generalnym DXC

Raul Fernandez jest członkiem zarządu firmy DXC od 2020 roku. Tymczasowo pełnił obowiązki prezesa i dyrektora generalnego DXC od grudnia 2023 roku. Teraz, na mocy jednogłośnej decyzji rady dyrektorów, formalnie objął wspomniane role.

“Podczas pracy w zarządzie i jako tymczasowy dyrektor generalny, zyskałem głębsze zrozumienie działalności operacyjnej DXC i zauważyłem możliwości poprawy efektywności projektów realizowanych w poszczególnych regionach geograficznych, dalszego wzmocnienia naszych wyników finansowych oraz stworzenia środowiska do wzrostu i rozwoju kompetencji” – podkreśla Raul Fernandez, nowy dyrektor generalny firmy DXC.

Raul Fernandez pełni także funkcję członka rady dyrektorów koncernu Broadcom. Zajmuje także stanowiska doradcze i dyrektorskie m.in. w dwóch funduszach inwestycyjnych. Jest również współwłaścicielem i wiceprezesem działającej w branży sportu i rozrywki firmy Monumental Sports & Entertainment. W przeszłości Raul Fernandez zajmował stanowiska kierownicze m.in. w firmach, takich jak: Proxicom, Dimension Data i ObjectVideo.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *