Praca

Revolut rekrutuje do lokalnego biura w Krakowie

Przedstawiciele firmy Revolut poinformowali o planach stworzenia setki nowych miejsc pracy w Krakowie. Nowo utworzony zespół do spraw sprzedaży ma liczyć 1000 osób, a lokalnie do zespołów FinCrime i Customer Support dołączyć ma 200 osób. Firma szuka również szefa ds. partnerstw biznesowych w regionie Środkowo-Wschodniej Europy.

Revolut rekrutuje do lokalnego biura w Krakowie

Revolut rozpoczął rok 2021 od ofensywy rekrutacyjnej, której największym beneficjentem może być Polska. Jak wskazują przedstawiciele spółki, wyłącznie od liczby kandydatów zależy ile spośród 1000 otwartych stanowisk zapełni się w Polsce, na Litwie, w Hiszpanii, Francji, Portugalii, Wielkiej Brytanii lub w USA.

“Chcemy ułatwić firmom handel międzynarodowy i wesprzeć je łatwo dostępnymi produktami finansowymi, jak wymiana walut po atrakcyjnych kursach, monitoring wydatków służbowych czy usługami w zakresie akceptacji płatności. Chcemy dotrzeć do milionów przedsiębiorców z Europy i Stanów Zjednoczonych. W tym celu poszukujemy w Krakowie, lub do pozostałych biur, 1000 kandydatów z minimum sześciomiesięcznym doświadczeniem w sprzedaży B2B, dobrym językiem angielskim oraz francuskim, niemieckim lub hiszpańskim” – powiedział Matthew Acton Davis, Global Head of Sales w Revolut.

Nie tylko zespół sprzedaży Revolut otrzyma wzmocnienie. Firma zapowiedziała tez do powrót do intensywnych inwestycji w Krakowie, gdzie do zespołu FinCrime poszukuje 120 osób na stanowiska m.in.: Fincrime Analyst, Quality Control, Team Lead, Workforce Specialist, Risk Manager, Vendor Operations Lead i szereg innych.

Kolejne planowane w Polsce inwestycje to zespół obsługi klienta. Około 80 otwartych ról dotyczy supportu, gdzie firma poszukuje kandydatów na stanowiska m.in. KYC Support Specialist, Retail Customer Support, Business Customer Support, Team Lead i wiele innych.

Firma rekrutuje także do działu Global Business szefa ds. partnerstw biznesowych w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Osoba ta pracować będzie w Polsce lub w Rumunii i raportować do Dona Hoang, członka zarządu i wiceprezesa globalnego pionu biznesowego w Revolut.

Spółka ogłosiła niedawno nową strategię elastycznego zatrudnienia, w ramach której to pracownik będzie decydował czy i kiedy chce pracować z domu, a kiedy w biurze. Przestrzenie biurowe przekształcone zostaną w RevLabs, by pomóc w pracy grupowej oraz wesprzeć proces kreatywny, wskazują specjaliści firmy. Praca indywidualna z kolei, zgodnie z życzeniem pracowników, będzie w większości wypadków wykonywana z domu. Revolut już teraz poszukuje kandydatów na wiele stanowisk, gdzie lokalizacja biura nie jest wyszczególniona, a miejsce zamieszkania nie gra roli. W ten właśnie sposób, firma chce poszukiwać talentów na całym świecie.

Przypomnijmy, że Revolut zatrudnia na świecie blisko 2500 osób, w 23 biurach, z czego 750 w Polsce, a najwięcej w Krakowie. Firma stale rekrutuje do krakowskich zespołów compliance, chargeback, customer support, poszukuje też programistów (Front-end, Back-end). Fintech mający siedzibę w Londynie, zdobył ponad 15 milionów klientów na świecie i zrealizował ponad 1 miliard transakcji wartych ponad 100 miliardów dolarów. W Polsce firma obsługuje ponad 1 milion klientów indywidualnych.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *