Zmiany kadrowe

Riad Gydien szefem SAS w regionie EMEA

Będzie odpowiadał za rozwój działalności firmy w regionie Europy, Środkowego Wschodu oraz Afryki. Wedle zapowiedzi strategia rozwoju SAS zakłada m.in. doskonalenie doświadczeń klientów.

Riad Gydien szefem SAS w regionie EMEA

Jako starszy wiceprezes SAS w regionie EMEA, Riad Gydien będzie nadzorował również rozwój biznesu firmy na rynku polskim. Strategia rozwoju firmy ma koncentrować się wokół budowania doświadczeń klientów. Obejmuje ona m.in. plany stworzenia w strukturze poszczególnych oddziałów SAS działu Customer Experience, który będzie odpowiadał za koordynację wszystkich działań dotyczących klientów SAS. “Kluczem do sukcesu naszych klientów jest połączenie technologii, edukacji, wsparcia, a także usług SAS oraz naszej sieci partnerskiej” – mówi Riad Gydien.

Wedle zapowiedzi priorytetem nowego szefa regionu EMEA jest umieszczenie klienta w centrum uwagi poprzez kompleksową obsługę – począwszy od procesu sprzedaży, przez wdrożenie i szkolenie, aż po wygenerowanie wartości w oparciu o systemy analityczne. “Nasi klienci stoją w obliczu niesamowitych wyzwań: rosnącej ilość danych, potrzeby podejmowania natychmiastowych decyzji na masową skalę, mnogości nowych technologii czy braku odpowiednich umiejętności. Jeżeli organizacje chcą zachować znaczącą pozycję na rynku, muszą rozwijać umiejętność szybkiego wyczuwania, zrozumienia i odpowiadania na zmieniające się warunki rynkowe oraz oczekiwania klientów” – podkreśla Riad Gydien.

Przedstawiciele SAS podkreślają ponadto, że decyzja o zmianach w obszarze obsługi klienta została podjęcia na podstawie analizy potrzeb rynku, która uwzględniała dane dotyczące rynku rozwiązań Big Data i oprogramowania analitycznego, platform data science i machine learning oraz oprogramowania wspierającego procesy marketingowe.

Przeczytaj również
Grzegorz Przebieracz objął stanowisko Chief IT Solutions Architect w ITBoom

Riad Gydien jest związany z firmą SAS od 2007 roku. Do niedawna odpowiadał za rozwój działalności SAS w południowej części regionu EMEA.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *