Zmiany kadrowe

Roman Łożyński nowym dyrektorem Centrum Informatyki Resortu Finansów

Menedżer, który wcześniej blisko cztery lata spędził w Centrum e-zdrowia, objął to stanowisko z początkiem marca 2024 roku. CIRF, w którym rozpoczął pracę, jest państwową jednostką budżetową podlegającą Ministrowi Finansów. Centrum odpowiedzialne jest za rozwijanie i utrzymanie systemów IT finansów publicznych w Polsce.

Roman Łożyński nowym dyrektorem Centrum Informatyki Resortu Finansów

Roman Łożyński ma ponad 20-letni staż zawodowy w firmach informatycznych i telekomunikacyjnych. W Centrum e-Zdrowia, od czerwca 2020 roku pełnił funkcję dyrektora Pionu Eksploatacji i Bezpieczeństwa. Wcześniej pracował m.in. w Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, gdzie również odpowiadał za cyberbezpieczeństwo i eksploatację systemów informatycznych.

Absolwent studiów MBA w Instytucie Podstaw Informatyki PAN, Warszawskiej Szkoły Zarządzania – Szkoły Wyższej, Global Knowledge Richardson (TX USA), a także studiów podyplomowych w zakresie cyberbezpieczeństwa w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem w Warszawie. Absolwent kierunku Elektronika i Telekomunikacja na Politechnice Warszawskiej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *