WydarzeniaRynek

Rozpoczęło się zgłaszanie projektów do konkursu Fujitsu Select Innovation Award 2023

To już dziesiąta edycja konkursu, który ma na celu nagrodzenie niezwykłych osiągnięć partnerów Fujitsu będących częścią międzynarodowego ekosytemu. Nagroda przyznawana jest partnerom, którzy realizują wyjątkowe projekty z korzyścią dla klientów oraz społeczeństwa. W Polsce Fujitsu prężnie rozwija ich ekosystem, a globalnie jest to już ponad 500 podmiotów.

Rozpoczęło się zgłaszanie projektów do konkursu Fujitsu Select Innovation Award 2023

Projekty zgłoszone do Select Innovation Award oceniane są przez grono ekspertów Fujitsu, a szczególna uwaga zwracana jest na korzyści płynące dla przedsiębiorstw i szerszego wpływu społecznego.

Najwyższe oceny przyznawane są projektom, które znacząco przyspieszyły cyfrową transformację klientów. Eksperci biorą też pod uwagę wkład partnerów w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ jako odzwierciedlenie ich zaangażowania w pozytywne zmiany społeczne. Na ocenę projektu ma również wpływ skala współpracy między partnerami.

“Nagrody Fujitsu Select Innovation Award wyróżniają partnerów, którzy z powodzeniem wykorzystują technologie i rozwiązania Fujitsu do napędzania transformacji cyfrowej, przynosząc korzyści klientom i społeczeństwu” – powiedział Marcin Gwara, Channel Manager w Fujitsu Polska. “Nagrody te doceniają projekty, które wykorzystują wspólną wiedzę Fujitsu i partnerów, aby dostarczać rozwiązania zapewniające wyjątkową wartość” – dodał.

Partnerzy, którzy zostaną zakwalifikowani do finału konkursu moją możliwość uczestniczenia w pracach Rady Doradczej Partnerów Fujitsu. Jej członkowie wybierani są ze względu na wyjątkowe wyniki biznesowe  i mają wpływ m.in. w ustalaniu priorytetów w głównych obszarach strategicznych firmy. Zwycięski projekt (partner) Select Innovation Award 2023 otrzyma 10 000 euro na rozwój sprzedaży i wspólną kampanię marketingową z Fujitsu.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy partnerzy Fujitsu, a zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza na stronie Select Innovation Award. W pełni wdrożone projekty można zgłaszać do 20 października 2023 roku.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *