BranżaBiznesRynek

Rusza polska edycja SAP Sales Academy

Program SAP Sales Academy jest skierowany do absolwentów szkół wyższych, którzy chcą podnieść swoje kompetencje sprzedażowe, zrozumieć biznes IT i związać swoją przyszłą karierę zawodową z firmą SAP.

Rusza polska edycja SAP Sales Academy

Inicjatywa SAP Sales Academy jest prowadzona w skali świata od zeszłego roku. W tym roku obejmuje jednak swoim zasięgiem także Europę Środkową i Polskę. Z perspektywy SAP globalny projekt szkoleniowy ma pomóc w wykształceniu i pozyskaniu młodych kadr sprzedażowych wyspecjalizowanych m.in. w nowoczesnych rozwiązaniach wspierających zarządzanie.  „Jeśli przełomowe pomysły młodych ludzi mają stać się rzeczywistością, potrzebują oni szkolenia, a także możliwości wyrażenia swoich opinii i realizacji planów. W tym celu, jako globalna firma IT, robimy krok w ich stronę, uruchamiając nowy model rekrutowania i szkolenia w poszukiwaniu ciekawych osobowości i wschodzących talentów. Oferujemy praktykę i pracę w naszej organizacji, która ceni sobie zespołowość i ciągłość działania” – podkreśla Simon Kaluža, dyrektor zarządzający SAP na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Program szkoleniowy SAP Sales Academy składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich obejmuje praktyczne, prowadzone w Polsce, szkolenie obejmujące m.in. zagadnienia z zakresu technik sprzedaży, umiejętności prezentacyjnych, zarządzania projektami, pracy w zespole oraz negocjacji. Drugi, trzymiesięczny etap szkolenia będzie prowadzony w amerykańskim oddziale koncernu SAP. Po zakończeniu szkoleń ich uczestnicy będą mogli kontynuować karierę w strukturach sprzedażowych firmy SAP. Szczegóły polskiej edycji SAP Sales Academy na stronie Centrum Karier SAP.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *