BiznesBranża ITRynek

Rusza polska edycja SAP Sales Academy

Program SAP Sales Academy jest skierowany do absolwentów szkół wyższych, którzy chcą podnieść swoje kompetencje sprzedażowe, zrozumieć biznes IT i związać swoją przyszłą karierę zawodową z firmą SAP.

Rusza polska edycja SAP Sales Academy

Inicjatywa SAP Sales Academy jest prowadzona w skali świata od zeszłego roku. W tym roku obejmuje jednak swoim zasięgiem także Europę Środkową i Polskę. Z perspektywy SAP globalny projekt szkoleniowy ma pomóc w wykształceniu i pozyskaniu młodych kadr sprzedażowych wyspecjalizowanych m.in. w nowoczesnych rozwiązaniach wspierających zarządzanie.  „Jeśli przełomowe pomysły młodych ludzi mają stać się rzeczywistością, potrzebują oni szkolenia, a także możliwości wyrażenia swoich opinii i realizacji planów. W tym celu, jako globalna firma IT, robimy krok w ich stronę, uruchamiając nowy model rekrutowania i szkolenia w poszukiwaniu ciekawych osobowości i wschodzących talentów. Oferujemy praktykę i pracę w naszej organizacji, która ceni sobie zespołowość i ciągłość działania” – podkreśla Simon Kaluža, dyrektor zarządzający SAP na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Program szkoleniowy SAP Sales Academy składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich obejmuje praktyczne, prowadzone w Polsce, szkolenie obejmujące m.in. zagadnienia z zakresu technik sprzedaży, umiejętności prezentacyjnych, zarządzania projektami, pracy w zespole oraz negocjacji. Drugi, trzymiesięczny etap szkolenia będzie prowadzony w amerykańskim oddziale koncernu SAP. Po zakończeniu szkoleń ich uczestnicy będą mogli kontynuować karierę w strukturach sprzedażowych firmy SAP. Szczegóły polskiej edycji SAP Sales Academy na stronie Centrum Karier SAP.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *