Rynek

SAP stawia na sprzedaż technologii bazodanowych

W ciągu 3 lat firma chce podwoić przychody z rozwiązań Database & Technology. „Chcemy być najszybciej rozwijającą się firmą oferującą technologie bazodanowe” – zapowiedział Chano Fernandez, SVP & Head EMEA, Innovations Sales w SAP na konferencji SAP Database & Technology Partner Summit.

SAP stawia na sprzedaż technologii bazodanowych

Dotyczy to zwłaszcza rozwiązań in-memory. Część z nich jest obecnie rozwijana w ścisłej współpracy z HP, który jest jednym z głównych partnerów konferencji.

Nie chcąc zdradzać prognoz finansowych, Chano Fernandez stwierdził jedynie, że w 2014 roku segment Database & Technology w SAP ma osiąnąć dwucyfrowy wzrost. Stać się to ma m.in. dzięki partnerom, którzy ułatwiają dostęp do technologii SAP jej przyszłym i obecnym klientom. Poinformował też, że w ciągu trzech lat o 10% wzrosnąć ma udział rozwiązań Database & Technology w całkowitej sprzedaży SAP.

Wśród rozwiązań Database & Technology można znaleźć technologie in-memory (SAP HANA), bazy danych (przejęte wraz z Sybase), rozwiązania cloud computing, systemy typu Content Management & Collaboration, Enterprise Information Management, czy platformy RTDP (Real-Time Data Platform).

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *