BiznesRynekPolecane tematy

SAPracuj na sukces! W 2019 przedsiębiorstwa muszą więcej!

Ponad 50% – tyle wg. PARP wynosi udział małych i średnich firm w tworzeniu polskiego PKB. MŚP to ciągle ewoluujący napęd gospodarki, dlatego przedsiębiorcy coraz śmielej spoglądają w stronę nowych technologii. Mając na uwadze ciągłość i dalszy rozwój, warto zainteresować się zaawansowanym system do zarządzania przedsiębiorstwem. Jednym z najlepszych jest SAP Business One, z którym będziesz miał okazję zapoznać się 28 maja w Warszawie.

SAPracuj na sukces! W 2019 przedsiębiorstwa muszą więcej!

Transformacja cyfrowa – o co chodzi?

Do tej pory IT wspierało biznes, dając narzędzia do usprawnienia pojedynczych procesów. Dziś rozwiązania informatyczne nie tylko wspierają biznes, a stanowią o jego konkurencyjności. Zdecydowanie się na wsparcie technologii staje się nie tylko wyborem, a koniecznością. Podczas Roadshow zobaczysz przykłady na to jak system informatyczny może popchnąć firmę do rozwoju biznesowego oraz jak jego brak może mu w rozwoju przeszkodzić.
Czy wiesz, że SAP wspiera również firmy z sektora MŚP?

SAP Business One to rozwiązanie kompletne i w pełni zintegrowane, które wspiera wszystkie procesy biznesowe w przedsiębiorstwie. System jest dostosowany jest do zmieniającego się rynku i ewoluujących potrzeb Klientów. SAP nieustannie udoskonala swoje produkty proponując nowe funkcjonalności i poprawę już istniejących, ciągle pamiętając o tym, że system musi być szybki i prosty w obsłudze. Możliwości systemu możesz poznać już 28 maja podczas SAP Business One Roadshow w Warszawie.

Chcesz wiedzieć więcej? W dzisiejszych czasach nie masz wyjścia

Dzięki uczestnictwu w wydarzeniu dowiesz się jakie najnowsze rozwiązania możesz wykorzystać w swojej firmie. Podpowiemy na co zwrócić uwagę w 2019 roku, a także damy Ci garść porad dotyczących rozwoju Twojej firmy, które będziesz mógł od razu wykorzystać. Będzie także czas na rozmowę z ekspertami, doradcami i konsultantami firmy SUPREMIS, Złotego Partnera SAP. Bazując na 14 latach doświadczenia, zespół SUPREMIS przekaże mnóstwo wartościowych, ciekawych i inspirujących treści.

“Majowe wydarzenie to nie tylko okazja do prezentacji naszych rozwiązań. Razem z SAP uznaliśmy, że dzisiaj naszą misją jest edukowanie lokalnego biznesu o możliwościach jakie daje przemyślana implementacja nowoczesnych rozwiązań. Weźmy pod uwagę SAP HANA, czyli rozwiązanie z zakresu Business Intelligence, które, dzięki zaawansowanej analityce, pomoże dojrzeć w biznesie coś, czego do tej pory nie było widać. Narzędzie pozwala na dodatkowe zadawanie pytań i poznawanie nieznanych dotąd wymiarów informacji. Dlatego na nasze wydarzenie zapraszamy każdego przedsiębiorcę, który jest świadomy zachodzących zmian, lecz nie jest pewny jak odpowiednio podejść do tematu. Uważam, że po 200 udanych wdrożeniach będziemy w stanie odpowiednio doradzić firmom praktycznie z każdej branży” – mówi Wojciech Niemiec, Prezes Zarządu SUPREMIS.

Dura lex, sed lex

Polska to jeden z najbardziej skomplikowanych krajów pod względem konstrukcji prawa. Według raportu Polityka Insight, mali i średni przedsiębiorcy podkreślają, że największym hamulcem dla rozwoju są wysokie obciążenia podatkowe i nieefektywna administracja skarbowa. Utrudnieniem dla MŚP są też restrykcyjne przepisy zatrudniania i zwalniania pracowników, niestabilność polityczna oraz trudności z otrzymaniem dofinansowania. Prawie każda nowa zmiana w przepisach dotyczących działania firm musi mieć odzwierciedlenie w używanym przez nią oprogramowaniu. W 2019 roku zmian prawnych nie brakuje, dlatego 28 maja eksperci opowiedzą o wyzwaniach oraz rozwiązaniach, o których przedsiębiorcy muszą wiedzieć.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *