Zmiany kadrowe

Sebastian Pawłowski w zarządzie firmy Komputronik

Na podstawie uchwały Rady Nadzorczej został powołany do pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu Komputronik. W nowej roli Sebastian Pawłowski odpowiada za rozwój sprzedaży do klientów biznesowych. Będzie również uczestniczył w procesie kształtowania strategii biznesowej firmy Komputronik.

Sebastian Pawłowski w zarządzie firmy Komputronik

Sebastian Pawłowski jest związany z branżą IT od 2002 roku. Karierę zawodową rozpoczął od pracy serwisanta, następnie wdrożeniowca, Product Managera, aż po osobę zarządzającą zespołami oraz spółkami. Pracował m.in. dla firm, takich jak: Prokom Software, EMAX, Winuel oraz Sygnity. Od 2008 roku jest związany z grupą kapitałową Komputronik. Od 2012 roku zasiada w zarządzie spółki Movity, zaś od 2016 roku – spółki Komputronik Biznes. Sebastian Pawłowski jest absolwentem Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej.

Nominacja Sebastiana Pawłowskiego na stanowisko wiceprezesa spółki ma związek z zapowiedzianą na dzień 30 listopada 2019 roku – rezygnacją Krzysztofa Nowaka z pełnienia funkcji Członka Zarządu firmy Komputronik. Krzysztof Nowak nadal pozostanie Dyrektorem Finansowym spółki i będzie nadal odpowiadał m.in. za budżetowanie i kontrolę wykonalności budżetu, zarządzanie płynnością finansową i monitoring należności oraz nadzór nad operacjami księgowymi.

Przedstawiciele firmy Komputronik poinformowali jednocześnie o rozpoczęciu procesu rekrutacji mającego na celu powiększenie zespołu o nową osobę z kompetencjami finansowymi oraz operacyjnymi na poziomie Dyrektora Operacyjnego i Finansowego, docelowo w randze Członka Zarządu. Ma to związek m.in. z planami intensyfikacji współpracy z instytucjami finansowymi oraz potrzebą integracji wspólnych operacji m.in. w grupie kapitałowej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *