Branża ITRynek

SER Group w nowym biurze i z nowymi planami na polskim rynku

Po 10 latach działalności na Polskim rynku IT, niemiecka firma SER Group, przeniosła się do nowego biura w Warszawie. Największy w Europie producent rozwiązań klasy ECM (Enterprise Content Management) zadomowił się na Warszawskiej Woli, przy ul. Przyokopowej 31. Jak mówią przedstawiciele firmy, to swego rodzaju deklaracja dalszych inwestycji i planów dotyczących polskiego rynku.

SER Group w nowym biurze i z nowymi planami na polskim rynku

W ramach realizacji nowej strategii rozwoju firmy, warszawski oddział został przekształcony w krajowe centrum koordynacji współpracy z klientami oraz partnerami. Z Warszawy zarządzany jest proces budowania sieci partnerskiej oraz ekosystemu klientów i partnerów. W planach firmy na rynku polskim jest rozwój sieci partnerskiej oraz pozyskanie nowych klientów w obszarze przetwarzania i obiegu dokumentów.

W Polsce SER Group działa od 11 lat. Wśród klientów na rynku Polskim są takie marki jak BNP BGŻ Paribas, Tikkurila, P&G Polska czy Carrefour. W naszym kraju ulokowane jest także centrum rozwoju wersji mobilnej DOXIS4.

W otwarciu nowego biura, udział wzięli przedstawiciele klientów, wśród których byli m.in. reprezentanci Carrefour Polska oraz P&G Polska. Obecni byli także członkowie sieci partnerskiej firmy SER oraz przyjaciele i reprezentanci prasy branżowej. Kulminacyjnym momentem uroczystości było wystąpienie najsłynniejszego polskiego podróżnika, Marka Kamińskiego, który wyjaśniał wszystkim obecnym jaki jest faktyczny horyzont ludzkich możliwości i granice jego woli.

SER Group to firma założna w 1984 z siedzibą główną w Bonn, która jest największym europejskim dostawcą systemu ECM o nazwie DOXIS4. Gartner pozycjonuje go wśród 10 najlepszych produktów klasy ECM. Korzysta z niego ponad 2000 klientów na całym świecie.  Do grona klientów SER Group należą globalne firmy takie jak DHL z ponad 5 mld dokumentów przetwarzanych w archiwum DOXIS4 (każdego dnia zwiększa się ono o ok. 5 mln dokumentów), czy koncern Deutche Bahn wykorzystujący DOXIS4 jako globalny standard przetwarzania dokumentów. SER Group dostarcza DOXIS4 dla firm z sektora przemysłowego, telekomunikacyjnego, finansowego i publicznego. Platforma jest dostępna w 13 językach wraz z pełną dokumentacją.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *