Branża ITStrefa IFSWdrożeniaRynek

Skanska wdroży system IFS Applications w brytyjskim dziale usług infrastrukturalnych

Oprogramowanie będzie wspierać m.in. realizację kluczowych kontraktów dotyczących remontów autostrad. Jednym z ważniejszych czynników, które zdecydowały o wyborze rozwiązania firmy IFS była jego elastyczność. Projekt wdrożeniowy ma zakończyć się najpóźniej w połowie 2016 roku.

Skanska wdroży system IFS Applications w brytyjskim dziale usług infrastrukturalnych

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła, że firma Skanska, jeden z czołowych wykonawców działających na terenie Wielkiej Brytanii, wdroży system IFS Applications™ 9 w dziale usług infrastrukturalnych.

Firma Skanska bierze udział w najbardziej prestiżowych projektach budowlanych i infrastrukturalnych w Wielkiej Brytanii. Jest obecna zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. IFS Applications 9 zapewni firmie Skanska zaawansowany system do zarządzania kontraktami infrastrukturalnymi, który obejmie planowanie, harmonogramowanie i wykonawstwo zamówień, jak również zakupy, zarządzanie zapasami, ewidencję czasu pracy i zarządzanie mobilnymi zleceniami roboczymi. Wdrożenie systemu w firmie Skanska przełoży się na lepszą jakość świadczonych usług i krótszy czas reakcji na zgłoszenia klientów.

Paul Massey, dyrektor zarządzający w IFS UK, powiedział: „Współpraca z firmą tak znaną w brytyjskim przemyśle budowlanym, jak Skanska, jest dla nas bardzo ważna. Stanowi ona potwierdzenie naszej silnej pozycji w dziedzinie wspierania firm konstrukcyjno-budowlanych w efektywnym zarządzaniu zleceniami roboczymi. Liczymy na to, że będzie to wieloletnia i owocna współpraca”.

System IFS Applications 9 wybrano nie tylko dlatego, że wychodzi naprzeciw bieżącym potrzebom firmy Skanska, ale również dlatego, że jego elastyczność umożliwia adaptację do zmieniających się wymagań, stanowiąc dobry fundament dla długotrwałej współpracy o znaczeniu strategicznym. Projekt wdrożeniowy zostanie rozpoczęty natychmiast, a jego zakończenie jest planowane na drugi kwartał 2016 roku. Planowane są kolejne wdrożenia.

Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc przedsiębiorstwom z branży konstrukcyjno-budowlanej i infrastrukturalnej zawiera strona: www.ifs.com/en/industries/engineering-construction-infrastructure

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *