BranżaRynek

Spółka Axacom dołączyła do Grupy Fellowmind

Grupa Fellowmind połączyła siły z kolejną polską marką. Jest nią Axacom, firma z Sieradza specjalizująca się we wdrażaniu rozwiązań Microsoft dla produkcji, dystrybucji oraz zaawansowanych rozwiązaniach dla logistyki. Umowę podpisano 10 maja br. w Warszawie. 

Spółka Axacom dołączyła do Grupy Fellowmind

Połączenie obu spółek pozwoli uzupełnić i rozbudować kompetencje polskiego zespołu Fellowmind, a także stworzyć miejsce do rozwoju talentów i entuzjastów zastosowań chmury w biznesie, kładąc szczególny nacisk na branżę produkcyjną i udostępniając kolejne lokalizacje biur w Polsce, poinformowali przedstawiciele Fellowmind.

“Konsekwentnie budujemy pozycję europejskiego lidera w zakresie tworzenia rozwiązań biznesowych opartych o technologię Microsoft, w szczególności w zakresie systemów CRM i ERP na platformie Microsoft Dynamics. Ekspansja ta realizowana jest zgodnie ze strategią wzrostu Fellowmind Poland w regionie Europy Centralnej. Pomaga ona w istotny sposób odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że włączenie w struktury spółki firmy Axacom to swoista inauguracja przyszłych fuzji i ugruntowania pozycji kluczowego partnera Microsoft w tym regionie” – skomentował Daniel Olejniczak, CEO&Managing Director w Fellowmind Poland.

Axacom to spółka z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT, specjalizująca się we wdrażaniu rozwiązań dla firm produkcyjnych w oparciu o technologię Microsoft, a także w profesjonalnym doradztwie w tym zakresie. Dotychczasowy zarząd Axacom dołączy do kadry managerskiej, natomiast 30-osobowy zespół konsultantów i programistów zasili szereg ekspertów Fellowmind Poland.

“W mojej ocenie połączenie nie tylko umocni pozycję rynkową i wzbogaci ofertę, jaką obie firmy będą mogły zaproponować swoim obecnym i przyszłym klientom. Jest ono również milowym krokiem w rozwoju zawodowym zespołu Axacom. Jednym z podstawowych efektów połączenia jest możliwość wykorzystania naszej wiedzy i doświadczenia w bardziej złożonych międzynarodowych projektach, a także wymiana doświadczeń między zespołami. Dzięki temu wszyscy zyskujemy – zarówno my, jako organizacja, jak i nasi klienci” – podsumował Hubert Nowaczyk prezes Axacom, obejmujący stanowisko COO for ERP w Fellowmind Poland.

Przeczytaj również
Unity Group wypracowało ponad 120 mln zł przychodów ze sprzedaży w 2022 roku
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *