Zmiany kadrowe

Daniel Olejniczak obejmie stanowisko Managing Directora w Fellowmind Poland

Dotychczasowy wiceprezes zarządu – związany z Fellowmind Poland od ponad 20 lat – obejmie formalnie wspomniane stanowisko 1 marca 2023 roku. Menedżer zastąpi na nim Andrzeja Wacha, który pozostanie w firmie jako doradca. Ponadto do zarządu spółki, w funkcji wiceprezesa, dołączył Daniel Walczuk, CFO w Fellowmind Poland.

Daniel Olejniczak obejmie stanowisko Managing Directora w Fellowmind Poland
Źródło: materiały prasowe

Jak wskazali przedstawiciele Fellowmind, postrzegają oni Polskę jako centralny hub w regionie CEE i ważną część swojego paneuropejskiego łańcucha dostaw. “Chcemy zwiększyć naszą obecność w tym rejonie i poszerzyć pulę lokalnych talentów. Dzięki doświadczeniu i osiągnięciom Daniela Olejniczaka, polski oddział Fellowmind będzie mógł jeszcze dynamiczniej się rozwijać, nieustannie budując swoją pozycję w regionie” – powiedział Ernst-Jan Stigter, CEO Fellowmind.

Obecnie Grupa Fellowmind zatrudnia 2000 pracowników w całej Europie, których liczba od 2019 roku zwiększyła się dwukrotnie. Zespół Fellowmind Poland liczy natomiast 130 specjalistów.

“Powierzono mi zadanie koordynowania procesu rozwoju marki Fellowmind w Europie Centralnej, a Fellowmind Poland zostało uznane za kluczową dla dalszej ekspansji w regionie lokalizację. Jestem związany z firmą od ponad 20 lat. Początkowo jako Bonair odegraliśmy istotną rolę w kształtowaniu rynku usług IT w Polsce. Po przystąpieniu do Grupy kontynuujemy rozwój polskiej struktury i umacnianie wiodącej pozycji na rynku  rozwiązań biznesowych opartych o platformy Microsoft w Polsce i w regionie” – skomentował Daniel Olejniczak, nowy Managing Director, Fellowmind Poland.

W przyszłości w polskiej spółce Fellowmind koncentrującej się obecnie na dostarczaniu rozwiązań ERP i CRM opartych o platformy Microsoft, planowane jest rozwijanie oferty o kolejne komplementarne komponenty.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *