Branża ITRynek

Spółka Dynamics Development Center stała się częścią EIP SA

Firma EIP SA włączyła w swe struktury Dynamics Development Centre Sp. z o.o. Głównym celem akwizycji jest wzmocnienie pozycji EIP SA na polskim i europejskim rynku oraz koncentracja kompetencji dwóch zespołów w zakresie Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Spółka Dynamics Development Center stała się częścią EIP SA

Jak informują przedstawiciele EIP SA, firma zamierza zostać partnerem numer jeden w Europie właśnie w zakresie Microsoft Dynamics 365 Business Central. „Posiadając silną pozycję na rynku polskim, będziemy realizować nasz cel na najbliższe dziesięć lat, a jest nim ekspansja na rynek europejski i rozwinięcie tam kanału sprzedaży” – mówi Marta Osiak, dyrektor Działu Dynamics w EIP SA.

Jednym z elementów realizacji tej strategii jest budowa działającego na rynku europejskim silnego zespołu konsultantów oraz deweloperów, jak również dywersyfikacja portfela klientów. Właśnie z tego względu EIP SA zdecydowało się na włączenie Dynamics Development Center do portfolio Grupy. „Powiększenie zespołu i koncentracja kompetencji pozwoli na realizację projektów globalnych oraz tak ważną dla klientów redundancję zasobów. Jest to bardzo istotne, bo widzę duże zapotrzebowanie na wysokiej klasy specjalistów ERP w Europie” – komentuje Marta Osiak. „Staliśmy się jednym z największych partnerów Microsoft specjalizujących się w rozwiązaniu Dynamics 365 Business Central. Do grona 35 aktualnie pracujących w EIP SA specjalistów dołącza bowiem kolejnych 28 wysokiej klasy ekspertów. Transakcja z pewnością da nam też nową energię i przyspieszy wzrost EIP SA na rynku” – dodaje.

Przypomnijmy, że obie firmy od ponad 10 lat specjalizują się we wdrożeniach rozwiązań Microsoft Dynamics NAV. Zarówno Dynamics Development Center, jak i EIP SA, tworzą własne funkcjonalności rozbudowujące możliwości systemu ERP Microsoft NAV, a obecnie Business Central. „Wraz z premierą Microsoft Dynamics 365 Business Central zaczęliśmy specjalizować się także w rozwiązaniach dedykowanych i aplikacjach Power Platform” – wyjaśnia dyrektor Działu Dynamics. „Microsoft Dynamics 365 Business Central – w najnowszej wersji – to ostatni upgrade oprogramowania, jakiego będą potrzebować nasi klienci. Aktualizacja głównego systemu będzie się odbywać na podobnych zasadach jak aktualizacja Windows, a o upgrade dodatków zadbamy jako partner strategiczny naszych klientów” – podsumowuje Marta Osiak.

Przeczytaj również
HPE przyspiesza trenowanie sztucznej inteligencji wykorzystując "superczipy" NVIDIA
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *