RozwiązaniaRynek

Spółka QDP nawiązała współpracę partnerską z Grupą Idera

W wyniku porozumienia od października br. oferta produktowa QDP poszerzy się o nowe rozwiązania: Idera, Precise, Aqua Data Sudio firmy Aquafold oraz Embarcadero. Firma QDP zapewni również wsparcie sprzedaży tych produktów w Polsce, asystę techniczną oraz szkolenia.

Spółka QDP nawiązała współpracę partnerską z Grupą Idera

Dostawca kompleksowych rozwiązań bazodanowych i programistycznych, Grupa Idera, działa od ponad 20 lat, a jej klientami na całym świecie są m.in. największe instytucje finansowe, organizacje rządowe, firmy technologiczne oraz sektor produkcji i handlu. Portfolio produktowe Grupy obejmuje ponad 30 marek i rozwiązań różnych dostawców, podzielonych na trzy główne grupy: Data Tools, Developer Tools i DevOps Tools. Rozwiązania te wykorzystywane są przez miliony użytkowników do projektowania, monitorowania i zarządzania systemami danych oraz do tworzenia i testowania aplikacji.
­­­­
Nowe rozwiązania w ofercie QDP to:

  • Idera – zastaw narzędzi do monitorowania i zarządzania bazami danych zarówno w środowiskach fizycznych, jak i wirtualnych. Rozwiązania przeznaczone dla programistów, administratorów DBA i analityków danych.
  • Aqua Data Sudio firmy Aquafold – zintegrowane środowisko programistyczne (IDE) z zarządzaniem danymi i analizą wizualną dla baz danych relacyjnych, chmurowych i NoSQL. Aqua Data Studio jest używane przez ponad 300 000 specjalistów IT w 98 krajach, zapewniając wsparcie w projektowaniu, rozwijaniu, modelowaniu i administrowaniu bazami danych.
  • Precise – wieloplatformowe rozwiązanie do monitorowania wydajności baz danych za pomocą jednego interfejsu użytkownika. Platforma Precise dostarcza szczegółową analizę wydajności transakcji oraz wrażeń użytkownika końcowego: od przeglądarki internetowej przez wszystkie poziomy infrastruktury wirtualnej i fizycznej.
  • Embarcadero – platforma developerska używana przez miliony programistów na całym świecie. Pomaga projektować oraz tworzyć bezpieczne i skalowalne aplikacje.
Przeczytaj również
ITDS Polska zatrudni 300 specjalistów IT w Polsce i Portugalii
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *