Rynek

Spotkanie kobiet z branży IT na Women TechStyle Online #8

Kolejna edycja wydarzenia Women TechStyle Online #8, przeznaczonego dla kobiety w polskiej branży IT i nowych technologii odbędzie się online 14 czerwca 2021 roku o godzinie 18:30. Głównym celem spotkania jest wymiana wiedzy oraz pomoc w rozwoju kompetencji zawodowych. Organizatorki zapraszają do udziału – panowie również są bardzo mile widziani.

Spotkanie kobiet z branży IT na Women TechStyle Online #8

Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczną oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentce.

Agenda

➡ 18:30 – Start prezentacji: Agile in scale. Jak urośliśmy 5 razy w 5 lat. – Natalia Sawicka

➡ Q&A – Pytania do prelegentki

Opis prelegentki:
+ Natalia Sawicka

Urodzona i wychowana na Mazowszu. Jako córka matematyka zawsze wiedziała, że “coś z tą informatyką trzeba zrobić”. Paradoksalnie, zrobiła magistra w Szkole Głównej Handlowej po czym… zaczęła pracować w firmie informatycznej jako tester aplikacji. Po zdobyciu doświadczenia w 2 amerykańskich korporacjach przeniosła się do mniejszej firmy w Amsterdamie. Tam miała okazję rozwinąć się wraz z firmą – od inżyniera QA do, obecnie, engineering managera. Poza pracą uwielbia tańczyć francuski folk, praktykuje astanga jogę i pogrywa tu i tam w expatowych teatrach.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod linkiem:
https://app.evenea.pl/event/womentechstyle8/

Sponsorem wydarzenia jest firma Backbase – holenderski dostawca oprogramowania dla branży FinTech.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *