Zmiany kadrowe

Sylwia Adamczyk szefową sprzedaży firmy Sharp w regionie

Z początkiem października objęła stanowisko Distribution Sales Manager na region Europy Środkowo-Wschodniej. Jest odpowiedzialna za sprzedaż oraz rozwój sieci dystrybucyjnej Sharp w 18 krajach regionu.

Sylwia Adamczyk szefową sprzedaży firmy Sharp w regionie

Przedstawiciele kierownictwa Sharp przekonują, że zatrudnienie Sylwii Adamczyk jest kolejnym krokiem w kierunku realizacji nowej strategii rozwoju firmy w regionie. “Z dużym entuzjazmem podchodzę do nowego wyzwania zawodowego, jakim jest zarządzanie sprzedażą dystrybucyjną Sharp, współpraca z siecią partnerską w regionie CEE oraz dalszy jej rozwój. Sharp przez ostatni rok bardzo rozszerzył linie produktowe, a najciekawsze dopiero przed nami. Jestem przekonana, że w Sharp wykorzystam kompetencje i wieloletnie doświadczenie, jakie już posiadam” – podkreśla Sylwia Adamczyk, Distribution Sales Manager w Sharp Electronics CEE. W ramach nowej strategii rozwoju niedawno uruchomiono też nowy program dla partnerów firmy Sharp, także na rynku polskim.

Sylwia Adamczyk od 2010 roku pracowała w firmie OKI Europe Limited, gdzie początkowo zarządzała sprzedażą i dystrybucją urządzeń w kanałach sprzedaży pośredniej, a od 2016 roku była odpowiedzialna była za rozwój kanałów partnerskich. Wcześniej Sylwia Adamczyk była związana m.in. z branżą poligraficzną. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania, gdzie studiowała informatyczne technologie zarządzania.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *