Branża ITInformacje prasoweRynek

System ERP wesprze zarządzanie największym centrum danych w Rosji

Wdrożenie systemu IFS Applications 9 w należącym do firmy DataPro rosyjskim ośrodku przetwarzania danych pozwoli na uproszczenie obsługi technicznej oraz obsługi klientów. Wykorzystanie systemu klasy ERP w największym obecnie, zlokalizowanym w Rosji centrum danych, umożliwi też zwiększenie efektywności w obszarze zasobów ludzkich, dystrybucją oraz zarządzaniem dokumentacją techniczną i operacyjną.

System ERP wesprze zarządzanie największym centrum danych w Rosji

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma DataPro, największe centrum danych w Rosji, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9. Finalizację projektu zaplanowano na koniec tego roku.

Firma DataPro to uznany dostawca niezawodnej infrastruktury obliczeniowej o wysokim stopniu dostępności. Dzięki niej rosyjscy klienci firmy są w stanie wdrażać, obsługiwać i skalować złożone projekty.

Firma DataPro posiada centrum danych obejmujące 3000 szaf serwerowych zajmujących powierzchnię 16 000 metrów kwadratowych. Zarządzanie nim wymaga elastycznego rozwiązania biznesowego zapewniającego obsługę obecnych i przyszłych celów biznesowych. Po wnikliwej analizie firma zdecydowała się na system IFS Applications.

Dzięki systemowi IFS Applications 9 firma DataPro będzie mogła efektywnie zarządzać obsługą techniczną i posprzedażnym serwisem sprzętu komputerowego. Oferowane przez rozwiązanie firmy IFS zaawansowane wsparcie zarządzania konfiguracją sprzętu i usługami umożliwi firmie DataPro świadczenie usług profesjonalnych i najwyższej jakości. Rozwiązanie firmy IFS obejmuje również obsługę procesów o znaczeniu krytycznym, takich jak zasoby ludzkie i dystrybucja oraz zarządzanie dokumentacją techniczną i operacyjną.

„Na dobrą sprawę już od początku byliśmy zdecydowani na system IFS Applications” − mówi Alexey Soldatov, dyrektor generalny w firmie DataPro. „Jednymi z kluczowych punktów przemawiających za naszym wyborem są wieloletnie doświadczenie firmy IFS w obsłudze aktywów i zakładów cechujących się wysokim stopniem złożoności, jak również wielowarstwowa architektura proponowanego rozwiązania. Firma IFS zaproponowała nam rozwiązanie, które można nie tylko szybko wdrożyć, ale również skalować i adaptować do naszych wymagań. Cieszymy się na myśl o długotrwałej i owocnej współpracy z firmą IFS — jej rozwiązanie będzie obsługiwać całą naszą firmę”.

Andrey Nikolaev, dyrektor generalny w IFS Russia & CIS, dodaje: „Z ogromną przyjemnością witamy firmę DataPro w gronie naszych klientów. Pozyskanie tak prestiżowego klienta dowodzi tego, że system IFS Applications 9 jest rozwiązaniem wszechstronnym, innowacyjnym i dobrze przyjmowanym przez rynek. Nie możemy się doczekać współpracy z firmą DataPro nad szybkim i sprawnym wdrożeniem naszego rozwiązania”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *